Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Más is érez hasonlóan írás...

Más is érez hasonlóan írás közben?

Figyelt kérdés
Mindig amikor elkezdek valamit írni, nagyon lelkes vagyok, de amint foglalkozom vele valamennyit, úgy érzem, rossz az egész, mindent át kell benne írni, nem tudok fogalmazni, a történet rossz, és a kutyának nem fog kelleni. Ez szinte mindig kedvemet veszi valamennyi időre, de aztán folytatom, és így tovább, és így tovább. Persze elsősorban saját szórakozásra írok, de a (nagyon távoli) jövőben szeretnék megjelentetni egy kötetet

ápr. 6. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Sőt van amikor azon tűnődöm, hogy ezt mennyire jól eltaláltam. Milyen jól van átkötve a történet, a hangulat, a főhős ahogy beszél.
ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írás közben úgy vagyok vele, mint 1-es. Mikor kihagyás van, és javítgatok, akkor érzek úgy mint te.
ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is van úgy, hogy nem tetszik az eredeti tervem, akkor korrigálom, más szálat találok ki, de nem mindig. Ahogy érzem. Van úgy, hogy azt érzem, kicsit túltoltam, másnak nem tetszene, bár részben nálam ezt önbizalomhiány okozza. Lehet, hogy csak túlgondolom.


Ettől alapjáraton szeretek írni, nem veszi el a kedvem, mert ez elsősorban rólam szól, mindegy, hogy tetszene-e másnak.

ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt ilyen, egy hosszabb kihagyás után, és akkor át is írtam sok mindent. Általában azonban eljutok a végéig, és amit most is írok, nagyon szeretem.
ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!