Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért költenek az emberek...

Miért költenek az emberek könyvekre, amikor ugyanazt online, vagy telóra ingyen letöltve is tudják olvasni?

Figyelt kérdés

Szerintem a nyomtatott könyvek az utolsó korszakukat élik, és pár év múlva nem lesz nyomtatott könyv, sem újság, mert a net kiszorítja.

Szerintetek?



#sajtó #nyomtatott #leáldozása
ápr. 28. 11:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem. Ezen logika mentén a biciklizésnek és főleg a lovaglásnak régen nem kellene léteznie sem, hiszen van autó-vonat-busz-repülő. Mégis rengetegen lovagolnak, még többen bicikliznek, sőt, a gyaloglás is nagy divat.
ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Ha telon olvasok valamit,egy idő után fáj a szemem.Jobb a könyv.
ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
80%
Teljesen más érzés a papírt fogni mint telefonon lapozgatni.
ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
26%
Én sem értem, a könyvtár kb. ingyen van.
ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Paul Atreides válasza:
69%
Nem hiszem, sokan szeretnek olvasni könyvet. Biztos nem pár év lesz mire kikopik, hanem több évtized. Mert ki fog, ez nem kérdés, de nem pár éven belül.
ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
86%
Én sokkal jobban szeretem a nyomtatott könyveket olvasni, csak az a baj, hogy nincs elég helyem számukra. Vettem ebook olvasót, pont emiatt, de ettől még sokkal jobb a rendes papíralapú. Telefonon pedig szerintem rossz olvasni, nekem egy idő után fáj tőle a szemem, akkor már ebook olvasó, azzal nem tapasztaltam ilyet. Összességében jó a papírt fogni, lapozgatni... van egy hozzáadott érzés akkor, amikor egy rendes nyomtatott könyvet olvas az ember.
ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintem a nyomtatott könyvek az utolsó korszakukat élik, és pár év múlva nem lesz nyomtatott könyv"


Ez hülyeség. Magyarországon is rengeteg olyan kiadó van, amelyek nem forgalmaznak hivatalosan ekönyveket.

ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

De egy idő után a kiadóknak nem éri majd meg a költséges előállításuk.

A GameStar, pc guru, fhm, Playboy, mind bebukott a net miatt.

ápr. 28. 12:06
 9/43 anonim ***** válasza:
86%

1. Egy csomó minden nincs meg neten.

2. A fájl megsérülhet.

3. A netes tördelés sokszor förtelmes.

4. A könyv szabadban pl. sokszor szerintem jobban olvasható, mint egy kijelző, ami fényerőtől függően nem mindig látható jól szabadtéri fényviszonyok mellett.

Sorolhatnám még

Amiket te felsoroltál, azok folyóiratok, nem? Az más. Olyanokat én sem veszek már. Könyveket igen.

ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
95%
Én például munkámból kifolyólag napi nyolc órát aszalom a szemem a képernyő előtt. Ezért egészségvédelmi okból, ha csak lehet, papír alapon olvasom a könyveket, újságokat.
ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!