Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért költenek az emberek...

Miért költenek az emberek könyvekre, amikor ugyanazt online, vagy telóra ingyen letöltve is tudják olvasni?

Figyelt kérdés

Szerintem a nyomtatott könyvek az utolsó korszakukat élik, és pár év múlva nem lesz nyomtatott könyv, sem újság, mert a net kiszorítja.

Szerintetek?



#sajtó #nyomtatott #leáldozása
ápr. 28. 11:46
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Igen, de pl Stephen King összes regénye megvan telón, könyvként kb még 5000ft lenne darabja.

Szerintem már ennyit nem áldozna rá senki.

Kint nem szoktam olvasni, csak bent a szobámban esténként. :)

A folyó iratok, újságok mind mi okból buktak be?

Vagy a magnó kazik, VHS filmek, sőt a dvd filmek, és a mozik is lassan.

Nem a net miatt? :)

ápr. 28. 12:30
 12/43 Duke81 ***** válasza:
97%
Nagyon sok könyvet egyszerűen nem találsz meg a neten, főleg a ritkábbakat, kevésbé népszerűeket. Szakirodalom detto. Azonkívül a lakás dísze is lehet egy jól berendezett kis házi könyvtár, sokan szeretik is gűjteni őket. Nekem pl 100+ Warhammer könyvem van itthon és tök jól mutat a polcon! :)
ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
86%

"GameStar, pc guru, fhm, Playboy"


Bocs... ezeknek mi közük a könyvekhez?

ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%

"könyvként kb még 5000ft lenne darabja.


Szerintem már ennyit nem áldozna rá senki."


Tegnapelőtt költöttem 15.000 Ft-ot könyvekre. Most megyek a sarokba, és elszégyellem magam.

ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%
Fuh, én azért akarok gazdag lenni, hogy legyen egy nagy házam, amiben van legalább 3 könyvtár. Mindent megvennék, ami most megvan kindle-ön. Imádom a könyvek illatát.
ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, a frissen megjelent könyvek nincsenek fent neten. Ha valaki szakdolgozatot ír, kötelező nyomtatott könyvet megjelölni forrásként. A nyomtatott könyv sose fog kimenni a divatból. A hagyományos könyvnek érzése van, sokkal személyesebb.


A könyvtári kölcsönzés sincs ingyen, mivel be kell iratkozni. A beirakozási díj könyvtáranként változik.


Csak úgy halkan megjegyzem, hogy nagy tévedésben vagy. Rengeteg nyomtatott könyv jelenik meg minden évben. A net sose se fogja a nyomtatott könyvet kiszorítani a piacról.

ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
93%
Azt ugye tudod, hogy ha mindenki csak ingyen töltögetné le, mint te, akkor becsődölnének a kiadók, és nem lennének új megjelenések?
ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
85%
#16: Sajnos tévedsz, nálunk pl. (Debrecen) 2 éve ingyenes a könyvtári tagság.
ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
82%
Miért fizetnek az emberek a boltban, ha a táskájukba dugva ingyen is kihozhatnák? Normál esetben természetesen online is fizetned kell egy-egy könyvért.
ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
89%

Én jobban szeretem a nyomtatott könyveket. Van e-book olvasóm is, de nem használom egy jó ideje, mert nem ugyanaz az érzés.

A papír alapú könyvet fogni, érezni az illatát rettentő jó érzés.

És 4000-5000 Ft-ot költök általában egy könyvre. De egyszerre veszek 3-4-t. Nyilván 10 000-t már nem költenék egy könyvre, kivéve ha úgy látom megéri.

És azért nem könyvtárba járok, mert szeretem ha a saját könyves polcomat díszítheti a könyv.

ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!