Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznéd az erotikus-roma...

Véleményeznéd az erotikus-romantikus bdsm könyvem első fejezetét?

Figyelt kérdés

Leszbikus szerelmi szál van benne.

Kíváncsi lennék észrevételekre, építő kritikára.

Korábban inkább E/1-ben írtam, most E/3-ban, ez még kicsit szokatlan nekem. Illetve erotikus könyvet is most írok először.


Nekem nem gond, ha valaki kritikus, inkább előny. A lényeg, hogy ez építő jelleggel történjen és ne sértő/bántó módon.


Wattpad link:

[link]



ápr. 29. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak benne helyesírási hibák, és ami egyenesen zavaró, az a sok helyen elrontott vesszőzés.

A történet szempontjából annyi véleményem volna, hogy túl gyors. Nem láttam még olyan könyvet, amiben a cirka harmadik bekezdésben már be is lép a másik főszereplő a történetbe, ráadásul ilyen sebességgel el is kezd kialakulni a kémia.

Roppant gyorsnak éreztem, hogy rögtön elkezdte taperolni — még ha csak a hátát is —; nem tudtam beleélni magam, mert én kényelmetlenül érezném magam tőle, és nem tudtam elképzelni, hogy a főszereplőd miért van ennyire odáig a dologért. Egy vadidegen hirtelen érintése nem lesz attól kellemesebb, hogy jól néz ki, vagy megnyerő aurája van, legalábbis szerintem.

ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval, túl gyors és számomra nem érződik romantikusnak vagy erotikusnak, hanem ijesztőnek. Mintha valami perverzről olvasnék, aki éppen becserkészi a következő áldozatát.
ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, végül erre is sikerült kicsapni.
ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megírnám róla én is a véleményemet, de a link nem működik már sajnos :(
ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 De La Cruse ***** válasza:

Legalább három fejezetet írj.

Azt véleményezem!

ápr. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Építő jelleggel mondom, de szerintem még ne akarj erotikus könyvet írni...
máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előbb inkább olvasd el a Bűn és bűnhődést Dosztojevszkijtől, utána vegyél tollat a kezedbe.
máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!