Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvastátok a bűn és bűnhődést?...

Olvastátok a bűn és bűnhődést? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvastam, szenvedés szó jut róla eszembe, borzasztó unalmasnak tartottam, pedig szeretek olvasni, gimiben a kötelezőket is mind szerettem, de ez... katasztrófa.
2010. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit hallottam róla, mármint a történetéről, az tetszik, felkeltette az érdeklődésemet, mert pont egy hasonló könyvet kerestem, viszont az a baj, hogy olyan nehéz a nyelvezete, hogy alig értettem belőle valamit pár oldal után, így nem folytattam :(
2010. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtem, egy darabig még élveztem is, de bevallom feladtam...illetve nem is feladtam,csak jegeltem pár évre 15F :)
2010. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húú én nagyon imádtam, nekem idén kötelező olvasmány. Valóban vannak benne kicsit túlságosan hosszadalmasra és ezáltal unalmasra sikeredett részek (főleg amikor valaki oldalakon keresztül beszél egyetlen dologról), de alapvetően jó kis könyv. Nekem lelkiekben sikerült azonosulnom a főszereplővel, Raszkolnyikovval, és szerintem ettől lett ez az egyik kedvenc olvasmányom.


L/16

2010. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én az egészet imádtam. nem voltak benne unalmas részek, elkezdtem és alig bírtam lerakni. azóta ez a kedvenc könyvem
2012. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már rengetegszer kiolvastam, imádom. :)
2012. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!