Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogytudnám meggyőzni a szüleim...

Hogytudnám meggyőzni a szüleimet, hogy megkapjam karácsonnyra :13 okom volt című könyvet? FONTOS!

Figyelt kérdés
:( Nekem nagyon tetszik a könyv,ezért is szeretném kérni karácsonyra csak az a bökkenő,hogy a szüleim nem engedik,hogy megkapjam,mert úgy látják,hogy ez egy idegbeteg nem nekem való könyv amit nem tudnék feldolgozni...Hogy tudnám őket mégis meggyőzni arról,hogy ez egy jó könyv és inkább arra tanít meg,hogy mindig kell kűzdeni! Kérlek segítsetek! Egyébként nektek(ha olvastátok),hogy tetszett a könyv??:) Előre is köszönöm!:)
2010. nov. 12. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ha lenne egy tizenöt-tizenhat éves gyerekem, mindegy milyen nemű, tutira elolvastatnám vele, mert iszonyú tanulságos."


[link]

2010. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt én is elolvasnám!
2010. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Kell-e, hogy ilyen témájú könyveket is olvashassanak a fiatalok? Egyértelműen igen. Főleg, ha megértik az üzenetét."- olvastam az egyik oldalon a konyvrol. En meg nem olvastam (15 eves vagyok) , de remelem, hamarosan megrendelhetem. Eloszoris. A TE karacsonyi ajandekod.Tehat elvileg azt kersz, amit csak akarsz. Ezert, ha a szuleid semmikeppen nem ismerik el, hogy tanulsagos konyv, amibol nem azt lehet megtanulni, hogyan legy ongyilkos, hanem epp ellenkezoleg, akkor karacsonyra kernem a konyv arat.(mondjuk kerekitett osszeget) Ezt mar igazan nem tilthatjak el! Es abbol megrendelheted/megveheted a kiszemelt konyvet.


De azert szamit, hogy mennyi idos vagy, mert mondjuk egy 11 eves lany kezebe talan nem adnam( 12-es karika :D) , de ha mar vagy olyan...13 korul, akkor nyugodtan.Nekem a leiras alapjan nagyon tetszik. Ugyhogy remelem, sikerul ravenni a szuleidet!



Sok sikert!

(ha igy sem megy, irok mas tanacsokat is, csak ird meg kommentbe, hogy mit szoltak)

2010. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy ha nem sikerül tölts le és gépen annyiszor ujraolvasod ahányszor akarod
2010. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) 14 éves vagyok!
2010. nov. 13. 09:09
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma megpróbálom mégegyszer megkérdezni tőlük csak nem szívesen beszélek velük erről,hogy nem lennék öngyilkos ez a könyv nem ara tanít,hogy hogyan öljem meg magam,hanem,hogy érdemes harcolni...Nem szívesen beszélnék erről de muszáj lesz!köszönöm a tippeket!:)
2010. nov. 13. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is azt kérem karácsonyra :)


Vetesd meg mással ajándék gyanánt, pl. unokatesó, barátnő, nagyszülők stb.

Ha már megvan a könyv, szerintem nem fogják eltüzelni vagy valami :)

2010. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én olvastam és még csak 12 éves vagyok. :D

Eggyátalán nem olyan...na tod, hogy értem :D Sztem érdemes elolvasni mert nagyon tanulságos. Ez a könyv arról szól, hogy nem kell mindjárt öngyilkossághoz fordulni ha rosszul alakul valami. Megtanít harcolni akkor is amikor nincs remény. Sok öngyilkosságot akadályozott meg már ez a könyv. Szerintem nagyon jó, és érdemes elolvasni. :)

2010. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem tudjátok honnan lehet letölteni ?
2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!