Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King: Tóparti kísértet...

Stephen King: Tóparti kísértetek. Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én megvettem (jegyzetbónt kaptam a sulimtól, és abból). Nem rossz könyv végülis, de szerintem a többi Stephen King könyvhöz képest egy kicsit gyenge, vontatott. Nekem annyira nem jött be, én tuti nem venném meg, inkább kihoznám könyvtárból. De nem tudom, neked milyen az ízlésed, lehet, hogy neked tetszene.

2010. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 1200-ért láttam egy antikváriumban, de gondoltam, hogy itt is megkérdem.
2010. nov. 13. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki könyvtárból, az a legegyszerűbb.
2010. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SirLyera válasza:
100%

Tekintve hogy én könyvmoly vagyok, és író jelölt, és Stephen King a mesterem, és minden művét be akarom szerezni én megvenném ha lenne keretem. önyvtárbólkivétel, vagy letöltés és elolvasás nem ugyan az mintha lefigyel a polcról mindig.

De tény hogy nem a legütősebb története. Illetve szakmai szempontból a legértékelhetőbb rész benne a csávó írás képtelensége, de pszihothrillelileg -mert ing mester pszihothrillereet ír nem horrort, ezt szögezzük le - nyomába se ér a Ragyogásnak, vagy AZ-nak, vagy hogy ne a legerősebb alkotásait hozzam példának a Rémkoppantóknak. De persze vannak aki ettől is összeszarják magukat.

Szerintem a mai világban 1200ért megéri, az nem egy akkora összeg.

2010. dec. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon profi vagy. :)
2010. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!