Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kis herceg c. háziolvasmány...

A kis herceg c. háziolvasmány kérdéseket kaptunk amikre válas zoljatok terjedelmessen (? )

Figyelt kérdés

Miért volt szomorú a kis herceg?

Kivel találkozott a 21. fejezetben?

Mit felejtenek el az emberek?

Mire vágyik a róka és a kis herceg is?

Mi kell ahoz,hogy az embernek barátai legyenek?

Milyenné válnak az olyan emberek akiknek nincs barátjuk?

Mi volt a róka titka?

Meddig tartózkodott a kis herceg a Földön?

Szerinted miért tér vissza a saját bolygójára?

Miről faggatnám a kis herceget?


2010. nov. 17. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mi házink. Nem hosszú.
2010. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én feladatom,de azért segítenék szivesen ha emlékezné rá,de sajna már két éve olvastam és nem tudok belőle semmit...Jótanács:olvasd el a könyvet!
2010. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Végig olvastam az egészet csak hát...
2010. nov. 17. 18:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

egyébként is, mi az, h "válszoljatok terjedelmesen"!?

esetleg, légyszíves segítsetek/válaszoljatok ha tudtok

2010. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát...mi???????
2010. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi, felőlem emiatt le is pontozhatsz, de a házit nem azért adják, hogy szenvedj, hanem azért, hogy gyakorolj! Nem csinálom meg helyetted, de adok pár tanácsot! Segíteni szeretnék, ezért nem csinálom meg...


1. kérdés: gondolj bele, mije van a hercegnek, tőle milyen távol van az tőle, milyenek az érzelmei stb. ezeket fejtsd ki jó hosszan (ha már terjedelmesnek kell lennie)


2. kérdés: Erre csak úgy tudsz választ kapni, ha fellapozod a könyvet..... ezután megkeresed, hogy ki volt az, aztán egy picikét jellemzed... de ne úgy külön mondatokban, hanem jelzős szerkezetekben, pl.: (ez nem jó válasz...) a szorgalmas lámpagyújtogató


3. kérdés: gondolj a róka szelídítésére és hogy miért kell azt csinálniuk, gondolj a temérdek sok földi rózsára és a herceg rózsájára....


4. kérdés: egy másik kérdés szerintem megteszi: Miért szelítíti meg a herceg a rókát?


5. kérdés: ezt ha a tanár úgy gondolta, hogy a regény szerint, akkor megint csak gondolj a rózsára, a rókára és az íróra.... az ő viszonyuk a herceggel...

ha meg nem a regény szerint szeretné, akkor meg úgy válaszolj, hogy először gondolj a legjobb barátodra és írd le, hogy benne mi a fontos (nem úgy, hogy pl.: Tibi nekem jó barátom, mert...)


6. kérdés: gondolj bele, milyen lenne, ha nem lennének barátaid....


7. kérdés: megint gondolj a szelídítésre és a 3. kérdésre... ő tudta azt, amit az emberek már elfelejtettek


8. kérdés: gondolj arra, hogy sok bolygót látogatott meg és arra, hogy az írónak bárányt kellett a hercegnek rajzolnia...


9. kérdés: erre csak te válaszolhatsz, hiszen a te véleményedet kérdezi..... más nem tud helyetted erre válaszolni, így nem segíthetek....


10. kérdés: ezt meg nem értem, bocsi ki faggatná? a tanár? akkor nem tudhatod, ha pedig úgy értette, hogy te miről faggatnád, akkor megint a te véleményedet kérdezné, itt nincs rossz válasz!


Sok sikert! (bár lehet, hogy elkéstem...)

2010. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most már lexarom mit írtok mert már beszedte!5*

És am nem köszönöm a segítséget

2010. nov. 23. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

k*rvára pofátlan vagy!

utasítasz, h segítsünk, és még csak meg sem köszönöd annak, aki segített??

2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pofátlan vagy!
2010. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok segíteni, te meg így reagálsz? Eltöltöttem a válasszal fél órát, csak hogy segíthessek.... Honnan tudhattam volna, hogy már beszedték? Bocs, hogy később találtam meg a kérdésedet, így később válaszoltam! Milyen hálátlan vagy! "Nem köszönöm a segítséget"? Nem érdekel, ha most lepontozol, de most megmondom neked: Remélem 1-est kaptál! Az ember segít neked, és mi a válasz? "Nem köszönöm a segítséget". Örülnél, ha valaki így reagálna arra, hogy segítesz neki???
2010. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!