Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A véleményetek érdekelne a...

A véleményetek érdekelne a történetemmel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Már egy ideje dolgozom egy könyvön, minden ötletem megvan hozzá, de nem tudom, tetszene-e az olvasónak. Örülnék, ha véleményt mondanátok :(


Ez egy tinikönyv, így ne lepődjetek meg.

Aki szeretne segíteni, annak elküldöm e-mail-ben a linket!


Előre is köszönöm.


2010. nov. 27. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én elolvasnám:)
2010. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1
2010. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok! Mindjárt elküldöm e-mail-ben!
2010. nov. 27. 21:35
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért írok egy kis ízelítőt, hogy kedvet kapjatok:

Nincsenek benne vámpírok! :):):)

Más lények, akik akaratuk ellenére is éreznek.

És van egy lány, aki más, mint a többiek.

Humoros, depresszív, és különleges. Kicsit gótikus.

De annyira nehezen megy, hogy összefoglaljam.

Van egy video az oldalon, ott minden benne van :)

2010. nov. 27. 21:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok =)
2010. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
cija, elment! :)
2010. nov. 28. 00:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok rá, küldheted =)

Esetleg fel szeretnéd majd rakni valamelyik "történetmegosztó" oldalra?

2010. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

blogon van. Mert másképp nem látnátok a vidit.

Csak még vagyok annyira gátlásos, h ne linkeljem be :$

De lehet, megteszem.

2010. nov. 28. 17:08
 9/17 A kérdező kommentje:
Küldöm a linket, de senki nem jelez vicca :( Ennyire borzalmas? :(:(:(
2010. nov. 28. 17:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok, elolvastam az eddigi történetet.

Először is hadd mondjam el, hogy milyen szépen szerkesztetted meg a blogot, első pillantásra nagyon összeszedettnek tűnik. Másodszor pedig ajánlok neked egy oldalt: [link]

Ez eredetileg egy olyan oldal, ahova animék fanfiction-jeit rakhatták fel a rajongók, de ez mára már háttérbe szorult, és sokkal több saját történet van fent. Bőven találhat az ember olvasgatnivalót minden témában. Ajánlom neked, hogy böngéssz kicsit, mert nagyon sok segítséget kaphat innen az ember =) Van egy külön kategória, ahol a segítséget nyújtó írások gyülekeznek, a fórumon is találsz tippeket, és lektort/bétát is kereshetsz, ha arra van szükséged. Ezt a regényedet is feltöltheted oda, sokkal több kritikát fogsz kapni, az biztos.


Ami magát a történetet illeti, kezdjük =)

A helyesírásod szerencsére elég jó, néha vannak elgépelések, de semmi hatalmas problémát nem éreztem, kivéve: - Már pár napja beköltöztek, de még mindig nem láttam senkit. – kémlelt tovább a csipkefüggönyből. Hogy hol itt a hiba? A senki után nem szabad pontot tenni! Ez az egyik leggyakrabban elkövetett hiba a párbeszédeknél, de az előbb linkelt honlapon erre egy külön menüpontot nyitottak, szóval most nem részletezem.

És még volt valami, ami nagyon zavart: - Te felbontottad??? – meredtem rá. Az a sok kérdőjel... Egyetlen egy bőven elég, hidd el. Most a helyesírásodról dióhéjban ennyit, mert pár elgépelésen és ezeken kívül semmi baj sincs vele.


Akkor nézzük a cselekményt, és magát a történetet:


Az első idézetet nem nagyon értem. Addig oké, hogy "... megkülönböztetésére", de mi van azzal, hogy "szilárd eledel való"? Eddig arra tudok tippelni, hogy az emberek esznek szilárd eledelt, szóval a tökéletesnek így, vagy úgy, az emberi élet dukál. Lehet, hogy teljesen más szerint értelmezed, kíváncsi vagyok, hogy ez az idézet a későbbiekben hogy fog illeni a sztorira.


A prológus nagyon tetszett. Rövid, felkelti az érdeklődést, és minden magyarázkodás nélkül az olvasó tudtára adod, hogy ki az elbeszélő, hiszen a Gabriel feliratból mindenki egyből levágja, hogy hé, ez az arkangyal. Érzékletesen fejted ki, hogy mit lát és érez, és ez az, ami annyira bejött nekem.


Az első fejezet eleje hatásos volt, főleg, ahogy átvezeted a katasztrófajelenetet a reggeli teához. Pislogtam néhányat, és még egyszer elolvastam, hogy ez most tényleg így volt? Csak úgy belekortyolt a teába? Aztán persze leesett, hogy ez egy visszaemlékezés.

Jake kifejezetten szimpatikus, egyértelmű, hogy benne kifejezetten több van, mint amennyi elsőre látszik. Talán ő lesz a kedvenc szereplőm =D A beszélgetésükön a kocsiban többször is felröhögtem, aztán visszagörgettem, hogy megnézzem, milyen hosszú volt. Meglepődtem, hogy jóval több volt, mint amennyinek éreztem, nagyon lazán elvezetted a beszélgetést a háztól a templomig.

Amúgy ki az a Vess? Carolin dicsérte egy sort, de az nem derült ki, hogy ki is ő. Ez eléggé csípi a csőrömet.

A titokzatos fiú viszont eddig nem vett le a a lábamról. Mondjuk alig volt alkalma rá, de ez a leírás, amit Carolin írt róla, nem kecsegtetett semmi jóval. Úgy értem, eddig minden második történetben, amit olvastam, a hős valami ilyes fazonú alkat: titokzatos, sötét és furcsa aura lengi körül. Remélem a viselkedése, vagy valami a jellemében meg fog tudni még lepni.

Jake viselkedése még nekem is furcsa volt, pedig én nem ismerem olyan régóta, mint Carolin. Az nagyon foglalkoztat, hogy hogyan fog ő az egész sztoriba bekapcsolódni, van valami egészen rejtélyes szerepe, vagy csak Carolin legjobb barátjaként fog loholni a cselekmény folyóján. Remélem, őt nem fogod kihagyni az elkövetkezendőkben. =D


És a nagy kérdés: lesz elkövetkezendő? Augusztusban raktad fel az első fejezetet, és azóta semmi. Tervezed, hogy folytatod? Mert szerintem bőven megéri, és nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. =)


Nos ennyi lenne. Kicsit bő lére eresztettem, remélem nem gond. Ha felrakod az általam ajánlott oldalra, vagy ha a blogodon folytatod, esetleg további segítség kellene, mindenképpen írj!


Ja, és remélem, nem gond, ha a válaszomat itt írtam meg, és nem e-mailben. A freemailem kicsit bedöglött =S


Szép napokat!

2010. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!