Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A véleményetek érdekelne a...

A véleményetek érdekelne a történetemmel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Már egy ideje dolgozom egy könyvön, minden ötletem megvan hozzá, de nem tudom, tetszene-e az olvasónak. Örülnék, ha véleményt mondanátok :(


Ez egy tinikönyv, így ne lepődjetek meg.

Aki szeretne segíteni, annak elküldöm e-mail-ben a linket!


Előre is köszönöm.


2010. nov. 27. 17:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Te vagy az első kritikusom! Mindjárt el fogom olvasni újra, és újra!

Nagyon, nagyon köszönöm! :):):)

Írnál priviben, h fel tudjuk venni a kapcsolatot?

huh, annyira örülök, h tetszett!

Kérlek, egy éve írom ezt a könyvet. Szeptemberben nagy buli volt itthon, mikor az egy évet ünnepeltük!

Ha gondolod megadom a blogom címét, amiben vannak későbbi jelenetek. Csak az elejét nem tom megcsinálni, hogy jó legyen, ne legyen unalmas, stb. De úgy érzem, ennek kell maradni!

Jake marad :) Isten ments, h meg akarjak tőle vállni :D

és köszönöm, h nem érezted hosszúnak, én sem éreztem, de visszanézve nagyon annak tűnik. Ja, és a vége a fiúval, meg Jake nézésével nincs kidolgozva, nem tom észrevetted-e. Mert sok az ismétlés, meg Cerry jellemzése sem teljes ahhozképest, amit adni akarok róla.


Ami az augusztus-t illeti!

Ne foglalkozz a dűtumozással!

Windows live blogszerkesztőt használok, h a legelső bejegyzést előre dobja, az utolsót meg hárta. Mindig késői dátumot kell megadnom. MÁr sok jelenet ki van dolgozva, főleg a vége. Nagyon durvára tervezem. :)


Köszönöm még egyszer! Életem elős véleményezőjének :)

2010. nov. 28. 20:31
 12/17 A kérdező kommentje:
Vess jake pasija.
2010. nov. 28. 20:37
 13/17 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz =)


Küldtem egy e-mailt, remélem meg fogod kapni, és nem keveredik el a freemail titokzatos postásbácsija kezében.


Ami a levélből kimaradt: köszi, hogy elárultad ki az a Vess, mert már fúrta az oldalamat =D

2010. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Régen írtam már ki, de raktam még fel fejezeteket!
2011. márc. 10. 18:29
 15/17 anonim válasza:
Nekem is átküldheted az írásodat, érdekelne.
2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
elküldtem!
2011. márc. 11. 23:08
 17/17 A kérdező kommentje:

Haajj emberek olyan jó volt ezt olvasgatni

XD

Azóta persze beindult a biznisz, már a 17-es fejinél tartunk kedves kis olvasóimmal *-*

Ti adtátok meg a löketet :)


Ha még szeretnétek viszont látni:

[link]


Üdvözlettel: Niara Stan, innen a GYK-ról :D

2011. jún. 5. 05:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!