Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktatok külföldről rendelni...

Szoktatok külföldről rendelni angol nyelvű könyveket? Ha igen melyik könyvesboltól? Én most az Amazonnal szemezek, de nem tudom, hogy mennyire megbízható.

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok, felek, hogy mi van, ha rossz konyvet hoznak hazhoz, tobbet kell fizetni stb. De szerintem az Amazon eleg vilaghiru, szoval megbizhato...Bar a szallitasi koltseg az egekben lehet...:-S
2010. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen az biztos!:( Az a baj, hogy van egy csomó könyv amit ki szeretnék olvasni, de a magyar könyvesboltokban nem árulják!:(

Ezért gondoltam rá, hogy rendelek külföldről! Lehet, hogy először valami olcsó könyvet kéne rendelni, és megnézni, hogy milyen állapotban hozzák ki, mennyi postaköltség stb, és ha már megbizonyosodtunk arról, hogy normálisan küldik és minden rendben van a szállítás körül, akkor több könyvet is lehet tőlük rendelni!:)

2010. dec. 9. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem külföldről könyvet, a bookdepository.com-ról.

Nagyon megérte, mert sokkal olcsóbbak a könyvek, mint Magyarországon, és nem kell postaköltséget fizetni.

Megbízható amúgy, jó állapotban voltak a könyvek, meg minden :)

2011. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Massolit Books

Nagy diofa u. 30-32 Budapest, VII. kerulet, Klauzal ternel.

2011. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!