Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Katherine Applegate Making...

Katherine Applegate Making Out sorozatát (mind a 28 könyvet) honnan tudnám megvásárolni (angolul, könyv vagy e-book formájában)?

Figyelt kérdés
Egy elég régi sorozatról van szó, de nagyon megszerettem, és megvenném minden részét, de nem nagyon igazodok ki a külföldi oldalakon sajnos. Tudnátok ebben segíteni? E-bayn és amazonon is láttam pár kötetet, de az egész sorozatot egyben nem. Viszont mindenképpen szeretném megszerezni. ötletek?
2010. dec. 19. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt: [link]


Ahogy látom, több, mint nyolcszáz találat van, biztos megtalálod őket. Viszont egyben huszonnyolc kötetet nem hiszem, hogy árulnak, az rengeteg.

Amúgy ez egy fantasztikus oldal, nagyon olcsó, gyors (a megrendelés után egy héttel már itt volt a kezemben a könyv), és még szállítási költség sincs. Nagyon megéri =)

2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM! Már évek óta keresem mindenfelé, külföldi antikváriumokban is, stb. De itt még nem nézelődtem.
2012. jún. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!