Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan oldal ahol a Bánk Bán...

Olyan oldal ahol a Bánk Bán jól érthetően le van írva röviden?

Figyelt kérdés

Mert sokat találtam van ami rövid van ami nagyonhosszú de nem tudom melyik lenne a legjobb...


Köszi:)


2011. jan. 2. 12:34
 1/4 emlya ***** válasza:
100%

[link]


Én olvastam a művet eredetiben és én is csináltam olvasónaplót is belőle. Sőt 5-ös dogát irtam belőle, szóval tudom miről szól, hidd el ez a legjobb oldal itt a RÖVID története. A lényeg jól benne van.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 emlya ***** válasza:

A II.Bonyodalom: ezt még azzal kiegézíteném, mert erre nem tértek ki, hogy Biberach találkozik Ottóval, s különböző porokat ad át neki, melyek egyike altató a királyné számára, a másik pedig szerelemre gyújtja majd Melindát iránta. Melinda elutasítja Ottó közeledését, Gertrudis pedig közli öccsével, hogy támogatja Melinda iránti szerelmét.

És a III.Bonyodalomban: Biberach közli a bánnal, hogy Ottó meggyalázta feleségét, erre Bánk otthagyja a lázongó Tiborcot és feleségéhez rohan, aki bocsánatáért esedezik, bár ártatlan.


More About : Bánk bán

2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 emlya ***** válasza:

Jaaaaj, bocsi hülyeéget írtam ez a még a II.-ban van, a Tiborcos után.

Ezt így ird le.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!!!!!!!!:)
2011. jan. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!