Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leírná nekem valaki kb.8-10...

Leírná nekem valaki kb.8-10 mondatban Sherlock Holmes: Az öt narancsmag c. regény tartalmát, cselekményét?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne és gondolom van itt egy pár Holmes rajongó.

Annyit tudok belőle,h Ku Klux Klán a tettes.


Előre is köszönöm!:D


2011. jan. 4. 20:45
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem bírtam tovább várni,szóval naggyából átolvastam a történetet és ha valakinek esetleg kéne,itt a rövid tartalom:


Ebben a történetben egy gazdag fiatalember John Openshaw,fordul a nyomozóhoz,h segítsen neki kideríteni ki a felelős a nagyapja haláláért.Csak annyit tudott,h a nagyapja kapott egy levelet,benne 5 narancs maggal és utána 2 hétig depresszióban élt,utána pedig gyanus módon meghalt.A levélben egy papíron 3 nagy K-betű volt.Holmes kiderítette,h a K-K-K a Ku-Klux-Klan rövidítése,akik volt katonákból áló szervezet és gyakranölték meg azokat akik nem értettek eggyet a nézeteikkel.Ez a társaság felbomlott,de páran még maradtak belőle.

Ezeket a bűntényeket 3 ember követtel ebből a társaságból,akiknek még lebukásuk előtt sikerült megölniúk Openshaw-ot is.Azonban soha nem lettek bebörtönözve,mivel hajótörést szenvedtek és valószinűleg belehaltak.

2011. jan. 4. 22:24
 2/2 anonim válasza:
Kösz haver :)
2017. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!