Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alkonyat könyv is azon a...

Az Alkonyat könyv is azon a színvonalon van mint a film?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem igen:)
2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én olvastam mind a négyet kb olyan ezerszer jobb mint a filmek. Jah, és nem vagyok fiatal tini lány :) 32 éves anyuka vagyok.
2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok már tini...nem vagyok tehát tele előitéletekkel a tinifilmek iránt.A könyv ezerszer jobb mint a film.Megértem hogy a csak egy laza vázlatot lehetett belőle kihozni(egyébként biztos sok-sok oráig tartana),de hogy a színészek ilyen rosszul játszanak el egy karaktert...

Borzadály:Kristen Stuart a mélabus képével,na meg a Robert....

Azért a könyvbe néha nevetnek de a filmben mindenki buvalba..ott.

Egyszoval Szörnyű

2011. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A film nekem se tetszett, tele volt logikátlansággal, a színészekről ne is beszéljünk.
2011. jan. 6. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát...

Alapból könyvpárti vagyok. És soha nem gondoltam volna, hogy ilyet fogok közölni valaha is, de ebben az esetben a film a jobb. :S


Persze a könyv részleteseb, sokszor gördülékenyebb, de pont az izgalom kevés benne, amit azért egy vámpírokra vérfarkasokra épülő (még ha a szerelem is játszik) történettől elvárható.

2011. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én a filmet nem bírom az az első részét láttam párszpr a másodikat 2 szer de nem tudom h voltam ezekre képes:D a 3. at már csak egyszer náztem meg de ritka rossz lett.. moziba voltam barátnőmmel már majd leestünk a székről a nevetéstől olyan rossz volt. nem bírnám még egyszer végignézni.

viszont a könyveket nagyon szeretem sokkal jobb. a film meg se érdemli h ugyanazt a címet viselje mint a könyc mert amilyen jó a köny olyan rossz a film sőtt:D:D:D:D

szóval a lényeg h a könyv jó a film nem:D

2011. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a filmeket nem láttam, de ha olyan, vagy alatta van, akkor nem is akarom megnézni :D A könyv teli van logikátlanságokkal, az biztos, ezek szerint a film is...
2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is könyvpárti vagyok. Sokszor csalódtam már, mert a film megsem közelítette a könyvet-nem csak itt-. Az első részt láttam, mert a lányom(13volt akkor)nagyon erőltette.

Hát szó szerint végigszenvedtem az egészet. Se a szereplők kiválasztása (talán csak Jakob), se a játékuk nem tetszett.Utána olvastam a könyvet és meglepődtem, mert tetszett. Ezután már csak a könyveket olvastam a filmbe bele se kukkantottam.

2011. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszett. Nem fikázni akarok, távol álljon tőlem, csak véleményt kifejezni. Az első részét még szívesen elolvastam, és ezzel a lendülettel végigrágtam magam a többi három könyvön is, de a végére elveszett a lendület. A film rátett egy lapátra. Rémes szereplőbrigád, rossz film. Az Újholdat képtelen voltam végignézni.

Egyébként elhiszem, hogy valakinek bejön ez a típusú könyv, ugyanakkor nem értem a Twilight saga nagy sikerének a kulcsát. Annyi, de annyi sok jó vámpíros könyv van, amiket pedig méltatlanul háttérbe szorítanak.

2011. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Júj, az a tátott szájú lány a filmben... egyszerűen kritikán aluli volt:S nem is néztem több filmet belőle. A könyvek viszont egész jók, bár nekem csak az első tetszett igazán (a többinél már nem tudtam azonosulni a főszereplővel, így irritált a cselekmény menete, folyton számomra rémes döntéseket hozott)
2011. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!