Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eladásra szánt könyveket...

Eladásra szánt könyveket hogy/mi szerint érdemes csoportosítani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

- szerzők neve szerint (ABC sorrend)

- témakör szerint (fantasy, állatokkal kapcsolatos, műszaki, stb.)

- műfaj szerint (regény, verses-kötet, ismeretterjesztő, stb.)


Hogy a nálad fellelhető könyveket melyik szerint érdemes, az függ attól, hogy hány könyvet szeretnél eladni, azok milyen műfajúak v. témakörűek. Ezt neked kell meglátnod, melyik éri meg jobban.

2011. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából a legjobb, ha témakör szerint van rendezve, mert úgy a kedves vásárló hamarabb megtalálja, ha keres valamit.


Én voltam már olyan antikváriumban, ahol ABC-sorrendben voltak a könyvek, és az akváriumi halak tartása együtt Jane Austennel meg az Absztrakt festészettel, nagyon kusza volt.

2011. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én Excelbe csináltam listát, ha kicsit értesz hozzá, ott szinte minden szempont szerint csoportosíthatod és változtathatod is.
2011. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.Excelbe én is meg akarom csinálni,folyamatban is van.De az csak arra jó,hogy megrendelés jön.Ha cakkumpakk kiviszem vhova az összeset,akkor még is csak jó,ha vmilyen szempont szerint fel vannak sorakoztatva,és nem csak úgy lehányva. (bár némelyek úgyis összevissza rakják majd be,ha belelapoztak)

Amúgy én is a szerző és műfaj között vacilláltam.Lehet utóbbi lesz,és azon belül lesz esetleg szerző szerint még.

2011. febr. 2. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

"bár némelyek úgyis összevissza rakják majd be,ha belelapoztak"

Na, azt én nagyon utálom. Szépen megmondanám az ilyen embereknek, hogy legyenek oly kedvesek visszatenni oda, ahonnan elvették, mert ha legközelebb keresnek valamit, nem fogok (fogsz) segíteni neki. És könyvtárban is ezt csinálják, én meg nem találom soha a következő kötetet.

2011. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!