Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek könyvírás szempont...

Szerintetek könyvírás szempontjából melyek a legkeresettebb, de azért nem elcsépelt témák? (A vámpíros dolgokat kerülném, mert a szememben az már agyonrágott. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Találd meg az ihletet. Egy olyan témát ami érdekel és megérint. Ne olyat keress ami eladható, ne a pénzért írj. Ha jó író vagy, akkor bármiből tudsz valami újszerűt alkotni, kiválló mintapélda erre Stephen King. És igazság szerint én még itt a twálájt láz ellenér is még látok lehetőséget a vámpírokban, tulajdonképpen egy ilyen történetet igyekszem írni, remélve, hogy tudok valami újat is felmutatni. Végülis maga Stephenie Meyer is ezt tette, a gond csak az, hogy a b*zivámpírjaival meggyalázta a vámpírokról kialakult képet és a sok hülye tinilány talán azt se tudja ki az a Dracula... Én azért a hagyományos vámpírokkal dolgozom, nem feltétlenül hagyományos körülmények között. De a sztori maradjon az én titkom ;)

A lényeg, hogy szívből, magadnak írj, és olyan dolgot ami neked tetszik nem pedig olyat, ami piacképes. Így is televagyunk divatsz*rokkal ne álljál már be a birkasorba, max puruttyás gyapjúval. Ha jól írod meg, témától függetlenül úgyis felkapott lesz.

2011. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!