Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Coelho könyvet olvastál...

Melyik Coelho könyvet olvastál már? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A Tizenegy perc és a Veronika meg akar halni nagyon tetszett, Az alkimista egy kicsit elvont, de én szeretem Coelho stílusát, úgyhogy nekem az is bejött.
2011. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ördög és Prim kisasszony. Remek könyv volt, nagyon tetszett, ahogy leírta az egészet... Nem igazán tudom elmagyarázni sajnos, hogy miről szól, pedig ha az ember olvas, könnyen megérti, és az benne a legjobb, hogy nagyon-nagyon igaz.
2011. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a Bridát és a Veronika meg akar halni-t nem olvastam még. Egyébként a portobellói boszorkány a kedvencem :)
2011. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A veronikát olvastam. Nem rajongok Coelhoért, a neten lépten-nyomon a csöpögős kliséibe botlok.
2011. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Veronika meg akar halni: Nagyon tetszett

Az alkimista: Ez nem tetszett.

2011. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Veronika tényleg nem olyan rossz a maga színvonalán, a 11 perc már jóval idegesítőbb, az Ördög és a Prym jó lenne, csak kár h pofátlan nyúlás (Dürrenmatt - Az öreg hölgy látogatása), a Piedra folyó meg borzalmas. Összességében nem szeretem.
2011. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Piedra folyó partján ültem és sírtam - engem megfogott, mert van egy kedves barátom, aki ref. lelkész, és mintha csak róla olvastam volna

VEronika meg akar halni - mindenképp el szeretném olvasni :)

2011. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az alkimista az egyik kedvenc könyvem! Igaz kicsit elvont, de én általában az ilyen könyveket, illetve filmeket szeretem. Ezeknél mindig valamilyen átvitt értelmű lényegi dolgot kell keresni, ami minden olvasó számára más és más!

A másik, amit nagyon szeretek az a Tizenegy perc című könyve, ami egy olyan világot mutat be, amit én egyáltalán nem ismerek és igaz történeten alapul. A főhősben pedig mindenki megtalálja egy kicsit önmagát! Persze nem a foglalkozására gondolok, hanem a lelki világára!

2011. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!