Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó fantasy könyvek vannak?

Milyen jó fantasy könyvek vannak?

Figyelt kérdés
Kicsit konkrétabban: valami gyűrűk urához hasonló, epikus, sok szereplős, több könyves történetet keresek. A történet pedig nem könyvenként epizodikus, hanem összefüggő.
2011. jan. 15. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hobbit
2011. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, a leírás alapján nyilvánvaló, hogy ismerem a gyűrűk urát és a hozzá kapcsolódó könyveket, de azért köszi.
2011. jan. 15. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A Jég és Tűz dala sorozat.

Most kezdem el az első részt, de a szomszéd már tesztelte és nagyon jó. És a kritikák szerint is az. :) Van olyan jó, mint a Gyűrűk ura. :)

2011. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Silvana de Mari: Az utolsó elf

Ursula K Le Guinn: Összes Szigetvilág története

Margaret Weis&Tracy Hickman: Dragon Lance Krónikák, Legendák (ha ezt elkezded, akkor lesz mit olvasnod egy darabig)

[link]

2011. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Suzanne Collins: Az éhezők viadala
2011. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Cathrin Smith válasza:
2011. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

J.R.R. Tolkien: A Gyűrűk Ura

A Gyűrű Szövetsége

A két torony

A Király visszatér


vagy interneten is van egy, itt: [link]

2011. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Robert Jordan : Az idő kereke sorozat ( első rész A világ szeme , azt mondják a GyU-hoz hasonló és az egyik legjobb a műfajban, én is most rendeltem meg még nem sikerült hozzáfognom)

Anne Mccaffrey: Pern sárkánylovasai sorozat

és ha már sárkánylovasok :

christopher paolini: Az örökség ( eddig megjelent részei Eragon, Elsőszülött, Brisingr , nemsokára megjelenik az utolsó része is) ez a sorozat amm a személyes kedvencem :)

Jó olvasgatást! :)


-----!-----

2011. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ajanlom Jack Vance osszes konyvet azon haldoklo fold eza neve ha jol emlekszem ursula nem rossz iro sot nagyon jo de en kicsit untam a szigetvilag varazslojat...:) jack konyvei izgalmasabbak olvas L.Rol.Hubbard konyveket nagyon jol irt az oreg...pl:Retteges...stb
2012. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Elozo vagyok kicsit felideztem a szigetvilag varazslojat es kellemes emlekek villantak be jobban megondolva inkabb biztatlak olvasd el mert nagyon jo :D
2012. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!