Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kincs kereső kis ködmön! A...

Kincs kereső kis ködmön! A pulit valaki írja meg lécives fogalmazásba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"A Puli


Bevezetés: Kincskereső Kisködmön, eredetileg így kéne írni, de én lusta vagyok magyarórára járni, ezért én úgy írom, hogy Kincs kereső kis ködmön.

Tárgyalás: Ebben a könyvben van egy puli, amiről nekem fogalmazást kéne írnom, de annyira lusta és ostoba vagyok, hogy inkább az interneten kérek segítséget. De azzal nem számolok, hogy a tanár is szívesen tölti szabadidejét azon a weboldalon, ahol kérdéseket lehet feltenni. Ezért rettegek, jaj, mi lesz másnap, és a puliról még egy szót sem írtam. A puli fekete állat, ilyen szőrös és nedves az orra. Van, aki szerint kutya, más pediglen nem tudja megkülönböztetni a puli elejét a hátuljától.

Ez egy fajta puli. És van egy másik fajta, az a fajta, amék gyerek képében jár, és eléggé aszociális, búvik, ha társaságba hívják. Ha szólnak hozzá, legszívesebben láthatatlanabb lenne még a levegőnél is. De van egy titka. Hogy hisz a csodákban, és ezzel olyan bátorságot önt magába, hogy netovább!

Befejezés: Körülbelül ennyi a Puli című fogalmazásom. Remélem, ötöst kapok rá, mert teljesen egyedül dolgoztam rajta, még a fejezetet is elolvastam a könyvben."

2011. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!