Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Pénz hiányában is lehet...

Pénz hiányában is lehet szórakoztató és mozgalmas sőt jó programokat szervezni?

Figyelt kérdés
Pár példa kéne.
2011. jan. 30. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kirándulás hegyekbe túrázni,Parkba piknikezni(jó mondjuk nem februárban), van egy csomó játék amihez nem kell pénz, talán itt a neten is találsz, ha találtok vmi dvd-t olcsón vagy van otthon összebújni megnézni,hógolyózni, szánkózni(ha van hó),együtt kézműveskedni valamit a rongyoszsákból, vagy amiből tudtok/akartok , együtt főzni, sütni, társasozni, ha melegebb leszkint labdázni, sétálni folyópart, vízpart vagy valami ilyen dolog ha van a közelben, nyáron kint sütögetni, akár kimehettek valami olyan helyre ahol lehet tüzet rakni(ha az otthoni körülmények nem engedik meg), barátokkal összegyűlni és csinálni ezeket a programokat,játszótérre menni, biciklizni, görkorizni, korizni akár már 500 ft-ból is lehet, sőt balatonjégen ingyen, vagy asszem vannak más ingyenes helyek is.De még korit érelni sem muszáj ha nincs, sima cipőben is csúszkálhattok, és az se baj ha nem tudtok,akkor garantált a nevetés, utána lehet házi forró csokit kakkaót csinálni elszürcsölmnni...:)Meg van még egy csomó minden hirtelen ennyi jutott eszembe:)Csak fantázia kérdése...Ja vannalk még egyéb ingyenes szabadtéri és zárt ingyenes programok, kirándulások.Igazából attól is függ hol élsz.

Remélem tudtam segíteni, nem tudom mi okból kérdezted, kivel akarsz, értelemszerűen ha felnőtt vagy nem fogsz a barátaiddal pl. játszótérre menni:D

13L

ui.:bocsi a helyesírási hibákért...:P

2011. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*egyéb zárt és nyitott ingyenes programok, kiállítások...(véletlenül kirándulást írtam:D)
2011. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!