Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » El tudná valaki Carlos Ruiz...

El tudná valaki Carlos Ruiz Zafón - A szél árnyéka című könyvet küldeni elektronikus formában, vagy egy linket hozzá ajánlani?

Figyelt kérdés
Két könyvtárban kerestem, és ha már itt vagyok, nyilván kikövetkeztethető, hogy sikertelen volt =/
2011. febr. 2. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Elküldtem a linket (a gugli mellesleg első helyen hozta...).

Köszi az ötletet. Itt vigyorog a könyv spanyolul a polcomon. Eddig nem szántam rá magam, de így, hogy megvan a fordítása is, könnyebb lesz belekezdeni.

2011. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem most tudod, hogy nagyon imádlak x3 Nincs egy fél napja sem, hogy befejeztem az író Angyali Játszma című könyvét, sajnos csak utólag tudtam meg, hogy az lett volna az 'első rész'. De a könyvtárban elkapott az olvasási vágy, amikor elolvastam a rövid ismertetőjét. Az író pedig olyan szinten gyakorolt rám hatást, hogy napok óta azon gondolkodom, hogy elkezdem a spanyolt tanulni. Lehet csak légből kapott ötletnek tűnik, engem azért érdekelne :) Még egyszer köszönöm, hálás vagyok :)
2011. febr. 2. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Kitűnő ötlet a spanyoltanulás, támogatom! Csodálatos nyelv. Én teljesen egyedül tanulom pár hónapja, találtam egy nagyon jó nyelvoktató anyagot hozzá.

Nagyon szívesen, jó olvasást!

2011. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül? Úgy nehéz. Nincs kinek bizonyítanod, nincs kivel versengeni. Persze ha megvan hozzá a kitartásod, az a legnagyszerűbb dolog. Én személy szerint a japánt kezdtem el tanulni, aztán valahogy abbamaradt...
2011. febr. 2. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak magammal meg az idővel versenyzek, bár nem sürget semmi és senki :)
2011. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak ügyesen :)
2011. febr. 2. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Igyekszem, köszi :)
2011. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adrinela válasza:
elkérhetném én is azt a linket? köszönöm
2012. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, ha még olvasod, megkérdezhetném, hogy lementetted anno a gépedre? Át tudod küldeni? Mert úgy látom azóta már nincs fent a neten.....
2016. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!