Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az elfújta a szél milyen könyvbe?

Az elfújta a szél milyen könyvbe?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok a film nagyon tetszik az egyetlen régi film amit szeretek de ezt nagyon. megéri elolvasni könyvbe?
2011. jan. 17. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen megéri,de ha olvasod akkor ne gondolj a filmre mert könyvben teljesen más..

A történet ugyanaz,de vannak olyan esetek és szereplők a könyvben ami a filmben nincs.

Ha már olvasod akkor olvasd el a másik könyvet is.(kettő van)

Nekem mind kettő megvan,és többször elolvastam(főleg amikor megnézem a filmet)

2011. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2011. jan. 18. 16:32
 3/11 A kérdező kommentje:

még annyit ha kérdezhetnék h ez csak a könyv egyik részer:

[link]

mert több mint 1000 oldalas vagy esetleg egybe van a kettő? vagy ezen kíül van mégegy csak ilyen hosszú?

2011. jan. 18. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Adok egy kis ízelítőt a könyvből.(hogy értsd miért írtam,hogy nem minden van benne a filmben)

Emlékszel Scharlett O'Harára? 4 gyermeke van(ebből az egyik ugye meghalt) de ezen kívül vannak még érdekes jelenetek amik a filmből kimaradtak.

2011. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen:)
2011. jan. 18. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:

megint én vagyok.

Amit linkeltél az az első kötet.Igazából ez az eredeti Elfújta a szél könyv. A másik ez:

[link]

Ezt már nem Margaret Mitchell írta..De ez is nagyon jó..(és lábé annyira vastag könyv)

2011. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon megéri, én nagyon szerettem!!! =)
2011. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösziiii:D
2011. jan. 19. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett. Bár nagyon hosszú, bizonyos helyeken nagyon terjengős, de nem csak a történet miatt érdemes elolvasni, hanem nagyon jó korrajz, ezen kívül szerintem az emberek általában az amerikai polgárháborúról főleg az északi oldal szemszögéből hallottak, nem árt kicsit a másik oldal nézőpontjából is olvasni róla. Az akkori szokásokat, társadalmi elvárásokat is nagyon jól meg lehet belőle ismerni, szóval nem csak érdekes történet, hanem sokat tanulhatsz is belőle.
2011. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszett mint a film. Sokkal részletesebb és jobban felvázolja a főhősnő jellemváltozását. Zseniálisan van megírva a könyv!!
2011. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!