Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lesz, ha a barátnőm rájön,...

Mi lesz, ha a barátnőm rájön, hogy egy könyv szereplője és igen csak nagy szerep kapott?

Figyelt kérdés
Írtam egy könyvet, és a barátnőm is szerepel benne és 100%, hogy felismeri magát, ha külsőre nem is. Neki nem szóltam róla csak annyit tud, hogy könyvet írtam. És mivel imád olvasni előbb utóbb rátalál erre is. Vajon mérges lesz, mert nem kérdeztem meg?
2011. febr. 4. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Te vagy az a fiatal lány, akinek megjelent a könyve? Mi a könyv címe? (hallottam ilyesmiről, de sokat nem tudok)
2011. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még nem jelent meg, de ha lehetséges meg lesz, a cím még nem végleges ezért nem mondhatok semmi biztosat. De a legvalószínűbb a Kate és barátai vagy Kate az őrző
2011. febr. 4. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!