Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb könyv, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:42
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
89%
Vörös és fekete. Nincs bajom azzal ha valami kötelező de ez egyszerűen borzalmasan unalmas, nem tudom hogy köthet le valakit.
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Az Aranyember nagyon nagyon nem tetszett, kínlódva olvastam csak el..
2011. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
Pu-Ji:Az utolsó kínai császár voltam
2011. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
94%

Rossz könyvet még nem olvastam, az alábbira sem mondanám, hogy rossz, csak épp sokkal gyengébb az átlagnál:


Stephen King - A Rémkoppantók

Imádom King könyveit, de iszonyatosan lassú, túlontúl is. Több száz oldalnyi dögunalom, egy-két hasznos infó van csak elejtve, ami vinné tovább a cselekményt, de annyi a töltelék-rizsa, hogy az hihetetlen.

2011. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
89%

Gergő és az álomfogók. Nem tudom miért, de cseppet sem tetszett.

A másik egy Stephen King könyv volt, nemrég "adtam fel", a Nem jön szememre álom, egyszerűen annyira nem kötött le, hogy képtelen voltam befejezni.

Szerencsére mindkét könyv könyvtári volt, különben biztosan bosszankodtam volna, ha pénzt adok ki értük.

2011. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
77%

Gárdonyitól a Láthatatlan ember, meg az Egri csillagok.

Tudom, csomóan alapnak tartják őket, de én alig bírtam végigolvasni őket. Főleg a Láthatatlan embert, pedig az elég rövid.

Az Egri csillagokban meg a frász kerülgetett, amikor húsz oldalon keresztül részletezett az ágyúktól kezdve a várfal tégláiig mindent.

2011. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
79%
Zabhegyező
2011. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
94%

A láthatatlan ember a világ legjobb könyve. : D Ebből is látszik, hogy mindenki mást szeret, és a könyvek között így is-úgy is találsz magadnak valót.


Engem a Kőszívű ember fiai készített ki, 20 oldalt bírtam, de valami irtózatos szenvedés árán. Pedig a warhammertől a stephen kingen át a trónok harcáig mindent szeretek.

2011. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Örülök a véleményeknek!

A láthatatlan emberen meg az Egri csillagokon én is nagyot néztem, mert nekem könnyen mentek, és a legjobb könyvek közé sorolom őket. De éppen ezért örülök a véleményeknek, hogy önállóak és őszinték.

Az arany emberrel mostanában kínlódok, remélem, később jobb lesz.

A Narnia krónikáitól is a frász tör ki.


Mik voltak még a legrosszabb olvasott könyvek?

2011. dec. 18. 16:21
 10/57 anonim ***** válasza:
88%

Rachel Ward: Számok...

Nem szeretem egy könyvre se mondani, hogy rossz, de az egy kín szenvedés, van még belőle 20 oldal hátra... de valami eszméletlen, mennyire tud taszítani. A téma jó lenne, de a nyelvezete, a karakterek, és a reakcióik...


(Az előzőekhez írva, most kezdem a Vörös és feketét kötelezőként, a Gérard Philipe-féle filmbe belenéztem, az tetszett. Az aranyembert én úgy akarom, szeretni, de kötelezőként, már 2x olvastam el, és nem vagyok képes megszeretni, pedig Jókai... -.-)

2012. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!