Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne valakit egy online...

Érdekelne valakit egy online könyv ami kissebb időközönként frissül?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor megadom az oldal címét és megkezdődnek a történet fejezeteinek fokozatos bemásolása. Szivesen fogadom majd a kommenteket és a kritikákat.

A téma mindenképp valamilyen szinten fantasy. Szeretném ha megírnátok hogy milyen témájú legyen. Mivel sok témából vannak feljyegyzéseim sőt több mint fele már kész is van.


2011. febr. 5. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekel, aki kissebbet ír kisebb helyett, és az igét a főnévvel számban se tudja egyeztetni, az szerintem inkább olvasson még rengeteget, mint hogy írjon egy oldalt is. Nem hiszem, hogy bármit tudnál írni, amit el akarnák olvasni.
2011. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azok üzenetét várom akiket érdekel és nem azokét akik unatkoznak és próbálnak fogást találni a másikon. :)
2011. febr. 5. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem megadhatod, ha gondolod úgyis szeretem a fantasy-t:D
2011. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor olyan kérdést tegyél fel, amiből kiderül, hogy csak rajongókat akarsz. Egyébként ez nem fogáskeresés, semmi okom fogást keresni rajtad, nem vagy nekem senki, akin érdemes lenne. Ez kritika volt, amit érdemes lenne megfontolnod, de ha nem akarod megfontolni, akkor ne velem kötekedjél, attól még nem leszel írástudó.
2011. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt rajtam is "fogást találna" valaki, azaz szóvá tenné: az akarnák az persze akarnék, csak egymás mellett van, és most látom, hogy melléütöttem.
2011. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az ide kapkova leírt soraimra kérem a kritikát. És ha kérhetlek inkább mellőzd az ide irogatást. Köszönöm.
2011. febr. 5. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne.Nem tudom ismered - e, de a gyémánfiú is online regényként kezdte.
2011. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónál az "akarnák" azért befigyel. :)

Engem egyébként érdekelne.

2011. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor várom az első fejezetet a linkre, amit elküldtél :D
2011. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Azt azonban előre leszögezem hogy csak akkor ha nem zavar az hogy ha elolvasás után esetleg megmondom neked hogy ez baromi szar. :)
2011. febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!