Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Beast Master című manga...

A Beast Master című manga hány fejezet?

Figyelt kérdés
az az igazság hogy nagyon teccik és azt olvastam hogy 5 fejezet van magyarra fordítva és két kötetes... nah hát én letöltöttem 4 fejezetet +1 -et de abban nem ugyan az van mint az előző 4-ben... csak ennyi van lefordítva? van még folytatása? mert nem derült ki a végén semmi olyan és ebből következtettem arra hogy hátha mégy van... nem tud valaki nekem olyan oldalt mondani ahonnan esetleg le lehetne tölteni vagy csak elolvasni? előre is köszönöm...
2011. márc. 11. 23:32
 1/4 anonim válasza:

Szija (=

2 kötet azaz 8 fejezetes, de magyarra csak 5 fejezet van lefordítva.

2011. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Magyarul én se találtam meg, de el tudod olvasni angolul online. Ezen az oldalon: [link]
2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. márc. 21. 17:29
 4/4 ANIMEFOLEVEL válasza:
hol töltötted le? én még csak magyarul sem találom, nemhogy letöltöm. talán kicsit elkéstem 3 évvel,de nagyon szeretném megtalálni xdd
2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!