Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hosszú vagy rövid egy 90,...

Hosszú vagy rövid egy 90, A5-ös oldalú könyv?

Figyelt kérdés
Írtam egy könyvet, izgalmas story, minden megvan, még filmként is el tudnám képzelni. 90 oldal lett sac/kábé. Szóval 90 oldalt írtam 12-es "Calibri (Body)" betű típussal. A5 oldal nagyság.
2011. márc. 24. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem olyan hosszú... közepes, de inkább a rövid felé húz. Ettől függetlenül lehet a sztorija hatalmas... :) Én most tartok a 95. oldalon (A4-es), de még egy csomó mindent kell leírnom.. :) Szerintem olvasd át többször, bővítsd ki, ahol kell.. Én minden másnap visszaolvasom azt, amit előző nap írtam, mivel sokszor annyi mondanivaló van a fejemben, hogy amikor leírom, egymásba gabalyodnak! :)
2011. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az enyém már így is annyira bonyolult, hogy volt, hogy belezavarodtam a saját storym logikájába is. Nagyon sok minden történik ezalatt a 90 oldal során, sok akció, és éppen annyi leírás, hogy az olvasó tudja elképzelni, azt, hogy, mi és hol történik.
2011. márc. 24. 18:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Átalakítottam az A5-ös oldalakat A4-esre, így 46 oldal, én hagyom A5-n mert így többnek látszik :D
2011. márc. 24. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? teszel fel belőle egy kis részletet, hogy értékeljük is? :)
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szeretnéd te.... 16/f mért érdekelt?
2011. márc. 25. 18:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiság! :) Érdekelt, hogy kit képvisel ez a könyv. Nyugi, nem kell bemásolnod, ha nem akarsz, természetesen ez nem kötelező..
2011. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd ha kiadtam megveheted :D
2011. márc. 25. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Rövidebb, de nem a mennisg számít. n is elolvasnk egy-két részletet belőle, ha lehet. Vagy megírod, k.b. miről szól?
2011. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy hétköznapi család olyan helyzetbe kerül, hogy sehogy sem járnak jól, vagy lecsukják őket, vagy a gyilkosok őket is kinyírják. Dióhéjban ennyi.
2011. márc. 26. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia.

A következő a véleményem: 90 oldal az rövid, de nem értek egyet az elsővel, nem kell semmit átjavítanod, azért mert rövid. Vannak rövid könyvek a világon. átdolgozni igencsak érdemes, de csak a tartalmát, mármint úgy értem, ne azért tedd, mert hogy jaj ez rövid.

Viszont azt állítod, 90 oldal alatt rengeteg dolog történik. Azt ellenőrizd, hogy ez érthető-e olyan embernek is, aki újonnan találkozik a sztorival, vagy csak te hiszed azt, hogy nem túl bonyolult.

A tartalma miatt aggódj, ne a hossza miatt, a Janikovszky Éva könyvek kb 40 oldalasak voltak A/4 és A/5 közötti méretben, mégis jók. Tartalom!

2011. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!