Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok,...

Milyen könyvet ajánlanátok, amely Harry Potterhez hasonló vagy a Harry Potter-univerzumba tartozó könyv, de nem a 7 regény, nem is a kvidics évszázadai, legendás lények vagy a bogárd bárd meséi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Jonathan Stroud Bartimaeus trilógiája. Nem kapcsolódik a Harry Potterhez, de varázslós-démonos fantasy, él sztem még jobb is mint a HP.
2011. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare - Csontváros, Hamuváros, Üvegváros
2011. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy alternatív 3 kötetes HP folytatás.A 3. még nincs befejezve,de nagyon jó!

2011. ápr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül az oldalon. Harry Potter fiának, Jamesnek a kalandjai. Szerintem nagyon jók, én végigolvastam mind a hármat és tetszettek. Három teljes regény és a negyediknek az eleje van fent, plusz ezekhez kapcsolódó hírek.

Sajnos, úgy néz ki, hogy az író személyes okokból kifolyólag a közeljövőben nem folytatja a sorozatot.

2011. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
heri kókler sorozat. harry potter paródia
2011. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ez az az oldal, ami neked nagyon bejönne:


[link]


Harry Potteres fanfictionökkel van tele, te is küldhetsz be, olvashatod amatőr írok sokszor profikat megszégyenítő írásait, és mindenféle történetet találsz:)

2012. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!