Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A történetem tartalma. Hogy...

A történetem tartalma. Hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Olvastam már, hogy valaki feltette a könyve tartalmát, így én is megosztom veletek az enyémet. Saját írás, most írtam nemrég :) Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy elolvasnátok e, ha lenne ilyen könyv, és hogy tetszik e. Egyenlőre a gépemen írom a történetet, de lehet hogy meg fogom osztani a neten, nem tudom még. Köszi a válaszokat előre is!

14/L


címe:


Ikrek, a misztikus világban


Amanda és Dorothy, a két ikerpár, különös útnak néz elébe. Eleinte teljesen átlagos lányok voltak. Jártak iskolába, röplabda edzésekre mentek, délután nézték a kedvenc sorozatukat, és interneteztek. Mindezt, ránézésre egy teljesen ártatlan keksz változtatja meg… Egy szerdai este olyannak tűnt, mint bármelyik más. Mindaddig, ameddig meg nem jelent egy fekete autós idegen. A falevelek sorban hullottak le a fákról, a levegő megdermedt, a szél feltámadt. Az autó nyitott ablakán egy kéz bukkant elő, s az eldobott egy becsomagolt dobozt. Mindezek után az autó szemrebbenés nélkül elsuhant. A doboz az ikrek háza elé landolt…Mikor Amanda vitte ki a szemetet, meglátta a titokzatos dobozt, és kíváncsian felkapta. Bevitte a házba, és megmutatta nővérének. Egy kekszdarab volt benne, a lányok legjobban a mintázatát figyelgették, közepén egy hatágú csillag volt, körülötte érdekes jelek. Rendkívül érdes volt, és jó illatú. Gondolták, ugyan mi történhetne, ha esznek belőle egy keveset. Még nem is sejtették, hogy mindez egy életre megváltoztat mindent.. Mostantól a küldetésük, hogy megmentsék az embereket a kiszabadult lényektől a másik világból. Érik őket jó dolgok és rosszak is, csalódások, szerelmek, félelmek, harcok, és új barátokra is szert tesznek. És ami nagyon jó dolog, hogy együtt vannak, és így még szorosabb lett a kapcsolatuk. De, mikor azt hiszik, hogy minden sikerült és vége van, tévednek. Minél többet esznek a kekszből, annál erősebb lesz a gonosz.


2011. ápr. 6. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
2 ikerpár=4 fő. az ikerpár simán, így a helyes :)
2011. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, vedd úgy hogy ki van javítva :)
2011. ápr. 6. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég jó,de még sokat kell rajta dolgoznod ez a keksz viszont nem tetszik benne valami jobbat kellene kitalálnod szerintem.
2011. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egész jó.Sztem szalonképes.
2011. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tetszik, szerintem a keksz sem olyan vészes, bár misztikusabb lenne valami bűvös medál vagy ital... mindegy. De az ikerek sztem ne legyenek olyan szőkék, hogy csak belenyammognak egy titokzatos, hieroglifákkal teli kekszbe. Legyen valami megmagyarázhatatlan vonzás, ilyesmi.


Nem befolyásolni akarlak, a te sztorid. Ez csak tipp, tanács. Mindenesetre nekem tetszik, ügyi vagy! Hajrá!

2011. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a keksz elég gáz, olyan nem is tudom , hogy fejezzem ki magam... ettől olyan gagyinak tűnik, nem tudok elvarázsolódni a történetbe . keksz. nem lenne rossz az alapötlet, de a keksz elég béna ötlet, szerintem
2011. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mikor akarod publikálni és hol?



De a témához..A történet az jó.Ígéretesnek néz ki de a kex...Azon még finomíts.

2011. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a Keksszel. Meg azzal sem, hogy megették.

Nem muszáj mindent túlmisztifikálni. Legalább nem sablonos a keksz-dolog. Nekem kifejezetten tetszik, hogy bedobtak egy doboz kekszet, a lányok meg megették.

2013. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!