Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szoljon a történetem?

Miről szoljon a történetem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok én egy 16 ves lány vagyok és imádok írni.. Elterveztem hogy a nyáron irok valmit ha valaki tudna nekem jó ötleteket adni hogy miről irjak azt megköszöném.... De valami jó izgi dologról kéne....
2011. jún. 24. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez hátha segít:

[link]

Baloldalt vannak még hasznos dolgok.

2011. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2011. jún. 24. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármilyet, csak vámpírosat ne!


Komolyra fordítva a szót: egy írónak nem igazán lehet megmondani, hogy milyen sztorit, könyvet írjon. Sajnos nem igazán ismerem a te lelkivilágodat, fantáziádat, így nem hiszem h bármilyen jó ötletet adhatnék. Inkább táplálkozz saját kútfőből, hiszen egy írónak ismertetőjegye a nagy fantázia, és az ötletek. Másképpen nehéz leülni írni. Semmilyen ötleted sincs? Nem fogott meg bármi, egy apró kis szikra, egy gondolat amiből történet lehet? Hiszen egy útfélen elhajított almacsutakról is lehet olyan, de olyan szerelmi regényt írni... hogy csak na! Nah, de ezzel nem igazán a kérdésed re válaszoltam, úgyhogy leírom hogy én milyen keretekben mozognék:

- Mint ahogyan azt már mondtam, semmikép ne vegyülj bele a vámpíros sablonok sokaságába, ez a téma már nagyon elcsépel=mindenki ilyet ír.

- Lehetne valami romantikus színezetű sztori, elvégre ebből jó sok bonyodalmat lehet kihozni, csavarokat, fordulatokat. (egyéb izgalmas színtér valamilyen háború, történelmi esemény, de ez ugye kicsit kacifántosabb...:))

- Én nagy fantasy fan vagyok, úgyhogy nekem biztosan valami képzeletbeli összetevő is lenne benne (nem vámpír, vérfarkas, bukott angyal, stb.)

- Legyen valami egyedi benne. (szereplő, helyszín, cselekmény)


Remélem segítettem valamicskét, és nagyon jó írást és sok ötletet kívánok! Netre fel fogod rakni? Ekkor ide is belinkelhetnéd, mert én NAGYON elolvasnám....:)

2011. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ó köszöm szépne... ha elkészülök vele akk amjd felteszem.....
2011. jún. 25. 09:28
 6/7 anonim válasza:

16:58 elmondott mindent, amit el akartam.

Viszont nem bántani akarlak, de ha tényleg írni akarsz... helyesírás!!!

2011. júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 chrishu ***** válasza:
Valami tanulságos fantasy ami az összefogásról szól...
2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!