Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajálnátok?

Milyen könyvet ajálnátok?

Figyelt kérdés

Igazság az, hogy eddig nem olvastam sok könyvet, de nagyon szivessen olvasnék csak nem tudom mi tetszene nekem...(már több könyvbe így belekezdtem de pár oldal után untam) viszont amikor suliba a Rómeó és Júliát kellet olvasni 2nap alatt kiolvastam...

Tudnátok olyan könyveket mondani ami a legtöbb embert megfogja és kezdetnek tökéletes lenne??

17F


2011. ápr. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem kezd Harry Potter, Gyűrűk Ura, Jules Verne könyvekkel :D
2011. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fitzek- a terápia

agatha christie - 10 kicsi néger

2011. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Harry Potter

Büszkeség és balítélet

Kalózok!!!

esetleg Alkonyat, bár ez a könyv ketté osztja az embereket, valaki nagyon nem szereti valaki meg rajong érte.

2011. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MINDENEK ELŐTT A Harry Potter.Az első két fejezete általában nem olyan érdekes,de utánna úgy beindul a sztori.Hú. Nagyon szeretem.Ha nemigen tudod hogy miről szól az egész,akkor kezd az elsővel(Bölcsek köve)de ha tudod hogy mi hogy van nagyjából,akkor viszont a 6.(félvér herceg)részt ajánlom.Az az egyek legjobban sikerült rész.Nem kell majd megilyednet attól sem hogy olyan hosszúnak tűnik.Olyan jó,hogy észre sem veszed hogy milyen hosszú.De ha izgalmas kezdést akarsz,akkor a 4. (tűz serlege) ajánlom.Annak már az elején is nagyon izgalmas.
2011. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szereted a borzongást akkor Joe Hill - A szív alakú doboz
2011. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zizibige válasza:

17 évesen, ha tetszik és érdekel, már nyugodtan olvashatsz Laurell K. Hamilton-t. Írónő, viszont nekem sokkal több pasiismerősöm olvassa, mint csaj (amit amúgy nem értek).

A lényeg viszont az, hogy mire eljutsz a "gázos" részekhez, addigra betöltöd a 18-at, szóval engem senki nem vádolhat kiskorú megrontásával :)


Magyarok közül Vavyan Fable képes arra leginkább, hogy megszerettesse az emberekkel az olvasást.

2011. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!