Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet tudtok ajánlani?

Milyen könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Testvéremnek szeretném ajándékba, aki nagy Egyiptom-mániás :)

Mivel már nem kisgyerek ezért a tudományos tényeket közlő könyvek előtérbe kerülnének, de nem akarok olyat adni, ami csak száraz adatokat tartalmaz. Ha esetleg ismer valaki ilyen könyvet, vagy lenne más ötlete, hogy mit adhatnék ajándékba(nem csak könyv) akkor légyszíves írjon!


2011. nov. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
könyvcím nem jut eszembe, de ha egyiptom mániás akkor van egy tippem. A legtöbb tescoban van a butiksoron egy olcsó könyvesbolt. Ott lehet kapni 2ezer ft körül egy könyv alakú puzzle t. Mindenhol csak egyiptomosat láttam, és leonardósat. Amúgy kb 6 kb 50 db os kirakóból áll a könyv egyik lapja, a másik oldal adatok, képek stb. Szerintem mét lehet kapni.
2011. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az irnok és a fáraó: Hegedüs Géza
2011. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó két hozzászóló!

Amiket ajánlottatok ezek inkább regény típusú könyvek, vagy pedig ismeretterjesztők?

2011. nov. 6. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hegedüsről nem tudok nyilatkozni, de az én általam linkeltek közül Anna Rice könyve egy jól megírt, izgalmas regény, ami említést tesz valós tényekről is.

C. W. Ceram könyvét én személy szerint nem olvastam, csak egy moly polcon találtam, íme:

[link]

De utánanéztem, és ismeretterjesztő, nem regény. Azért emeltem ki azt, mert azt írtad, lehetőleg ne legyen száraz. A tartalom alapján az író külön kiemeli, hogy egyáltalán nem az, szóval szerintem...:)

De nézd, van itt még egy adag:)

[link]

Olvasgasd el a véleményeket. Ezért jó a Moly:)

2011. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!