Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vampire diaries rajongók,...

Vampire diaries rajongók, mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Számomra eddig teljesen ismeretlen műfajba, a fanfiction írásba kezdtem, amelynek alapja a Vámpírnaplók. Bemásolom a tartalmat, amit írtam:


"Mindenkinek vannak titkai. Mindenki őriz egy fekete pontot az életében. Mindenki hazudik, még akkor is, ha ezzel csak a környezetét szeretné óvni. De van az a pont, amikor a hazugságokból már nincs visszaút, és az emberek ellened fordulnak.


Heather egy 18 éves lány. Szőke, kék szemű, magas, tökéletes alakú. Elsőre talán azt is hihetnénk, hogy egy mesebeli szereplővel találkozunk, ám az élete korántsem mesés. Hiszen mi oka lenne rá, hogy talpig feketében jár, egyáltalán nem óhajt barátságokat kötni, és teljesen bizalmatlan mindenkivel?


Az édesanyjával költözik Mystic Fallsba, ahol megpróbálja túl tenni magát apja tragikus halálán. Látszólag kezd helyre kerülni az élete, az ottani diákok barátkoznak vele, de a múltja hamar megtalálja, és kegyetlen hazugságokba kényszeríti a lányt, aki komoly csatát vív a saját és anyja életéért. Azt hiszi egyedül van, hiszen senki sem törődik vele, de valamiért mindig ott találja Damont maga mellett.


Damon azonban vámpír, és Heather erről elég egyértelműen megbizonyosodik. Fél tőle, ám valami mégis vonzza őt. Talán csak a kétségbeesése? Talán csak azért, mert Damon többet tud róla, mint bárki más? Talán mert mindenki magára hagyta? Vagy talán azért, mert hihetetlenül jóképűnek tartja?


Akárhogy is, a sors úgy hozta, hogy ketten együtt szállnak szembe Heather múltjával, és kezdenek nyomozásba. Hiszen Heather sincs tisztában a legtöbb részlettel. Hogy mért üldözik még az apja halála után is a vámpírok és a vérfarkasok, amikor nincs nála az, amit keresnek? A rengeteg vészhelyzet összekovácsolja a párost, és bár Heather visszataszítónak tartja az összes vámpírt, és eleinte Damont is egy lelketlen, rossz teremtésnek tartja, ahogy megismerkednek, rájön, mennyi közös van bennük valójában. És hogy Damon bár tud rosszfiú is lenni, azért valahol mélyen benne is bőven feltolultak az emberi érzelmek, amiket Heather nem fél felkavarni."


2011. ápr. 23. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem az első fejezetet, ha esetleg valaki elolvasná: [link]
2011. ápr. 23. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:
ügyes vagy nekem kifejezetten tetszett, pedig nem szoktam szeretni a fanfictionokat, de ez nagyon jó!! tetszik, hogy Damoné a pasiszerep :P:P megérdemli már :D szívesen elolvasnám a többit is!arra figyelj, hogy a karakterek azért tartsák meg film (vagy könyv) szerinti egyéniségüket, ne változzanak meg. sok sikert!
2011. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:) Igyekszem gyorsan írni, és holnap vagy holnapután jön a második fejezet.:)

Nem, egyáltalán nem fogják elveszteni az egyéniségüket.:)Igyekszem, hogy erre vigyázzak.:)

2011. ápr. 23. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) Team Damon <3 Végre :D
2011. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyetértek. szerintem is jó;) csak így tovább
2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ELolvastam, oda is írtam, de ide is leírom, hátha valaki emiatt nézi meg. NAgyon jó volt!! Cathrine-ként írtam oda. Remélem hamar fent lesz a 3.fejezet is ( persze nem akarlak sürgetni de olyan izgi!!!!!!!!).
2011. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ööh számomra kicsit erőltetett, még nem látom benne a stílusod, kicsit még olyan darabos, de tovább olvasom, biztos fejlődsz (én két sort nem tudnék írni...) szóval hajrá :)
2011. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!