Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a könyv, amin sírtatok?

Melyik az a könyv, amin sírtatok?

Figyelt kérdés

Nekem a Hadd mondjam el! könyvben és filmben is nagyon megrázó volt, ez az egész megerőszakolós ááá... zokogtam. Egyébként a Harry Potter 4-5-6-7 végén is sírdogáltam, mert mindig meghalt valaki...

Nektek melyik volt a legsiratósabb könyv?


2011. ápr. 27. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kate Morton - Felszáll a köd

Harry Potteren és az Új holdon csak majdnem sirtam

2011. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
én A Kishercegen sírtam
2011. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

P.S. I love you

Filmen és könyvön is. Illetve azok a Harry Potter kötetek, amikben meghalt valaki... szóval kb. 4-5-6-7.

Vörös és Fekete, és Az aranyember. :D Ez a kettő kötelező ugyan, és bazi hosszú, viszont engem nagyon megfogtak könyvben, filmet nem láttam.

Kifejezetten a legsiratósabb nem tudom. Amúgy még biztos akad pár, de most ezek jutottak eszembe. Alkonyat könyvsorozatot én is szeretem, olvastam, de nem sírtam rajtuk.

2011. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, eszembe jutott még Rómeó és Júlia, a Büszkeség és Balítéletet, meg Kaffkától az Átváltozás (igen, kissé mást mondott nekem, mint a tankönyvekben, így elsírtam magam rajta, de nyilván velem nem oké valami :D)
2011. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Natascha Kampusch-3096 nap

Olyan szinten, hogy semmit nem láttam a könnyeimtől.. komolyan szerintem életemben nem sírtam annyit mint azon a könyvön...

13/L

2011. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Celia Rees:Vágyak évadja.Őszinte szerelem a fiú részéről,és átverés a lány részéről,nagyon jó történetbe foglalva.Nem is a fiú csalódásán,hanem inkább a sorsszerűségén sírtam.

Vámpírakadémia 3:mikor Mason meghalt...ez is nagyon sorsszerű.:)

2011. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Nem a Vámpírakadémia 2ben halt meg Manson? Mert én így emlékszem...

2011. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

De lehet,hogy a kettőben...nem emlékszem már arra,hogy melyik kötetben mi történt,csak magát a történetet tudom:)

De ha a kettőben,akkor bocsánat:)

2011. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Á, ezt nem azért mondtam, hogy most leszídjalak:) Amúgy pedig kb nekem is így van... ezt is csak azért tudom, mert tudom h a 3as az, amiben Ditmirrij... na nem árom el ide, hátha még valaki nem olvasta:) de rem érted, mire gondolok:P
2011. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Igen,tudom mire gondolsz:)

Akkor viszont igazad van,és a 2.ben halt meg Mason:)

2011. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!