Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight: Szerintetek milyen...

Twilight: Szerintetek milyen lenne Jacob és Nessie fia?

Figyelt kérdés
Kinézet, képesség, belső tulajdonság, lenne-e bevésődése, farkas lenne-e,mennyi vámpírtulajdonság lenne benne, szóval minden ami csak eszetekbe jut.
2011. ápr. 30. 20:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és ne csak azokra váalszoljatok, amit lentre írtam, hanem mindent írhattok, milyennek képzelnétek.
2011. ápr. 30. 20:34
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem biztos, h egyáltalán lenne. Úgy értem, oké, h Nessie csak félig vámpír, de lehet h ez pont megakadályozza abban, hogy gyereke lehessen... Meg amúgy is, sztem az már elég gáz lenne....
2011. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne már?! Ha az ember meg a vámpír, az ember meg a farkas működik úgy, hogy elkezdik magyarázni, hogy hogyan különbözik a kromosszómaszámuk, akkor ILYEN IS VAN. Sőt, lehet, hogy még növényektől is lehetne...
2011. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hanem h egy vámpír ügye nem szülhet... és neki lehet pont az a fele, amelyik szintén nem szülhet Egyáltalán... nem arra gondolok, h farkastól, hanem h amúgy...
2011. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem mindegy, hogy lehet-e, úgysem létezik?! Azt kérdeztem, milyennek képzelnétek a fiukat, ha lehetne. Szerintem felesleges azon vitatkozni, hogy most lehet-e igazából, vagy sem. Most a ti képzeleteteken van a hangsúly.
2011. ápr. 30. 20:47
 6/16 anonim ***** válasza:

Háát... szerintem farkas lenne, egy Cullen tulajdonsággal. Át tud változni, de emberalakban is képes gondolatokat olvasni, vagy a jövőbe látni, esetleg Bella tulajdonságával v. Nessiével bírna. De ugyanakkor minden farkas tulajdonsággal is rendelkezne. :) Nekem nagyon bejönnek a farkasok!

Külsőleg meg hosszú, sötétvörhenyes haja lenne (már szinte fekete), barnás-rezes bőre, de sápadt lenne, kissé mint egy vámpír.

2011. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi:) Várok még "ötleteket".
2011. ápr. 30. 21:03
 8/16 anonim ***** válasza:

nem lehet gyereke! Hisz a teste majd abbahagyja a fejlődést, megáll mint Rosenak meg Alice-nek. Szerintem. Bár aszem egy pasi akart csinálni ilyen vámpírfajtát,és lehet hogy azt szaporítani akarta. Passz. Bár aszem azt nem írta Steph.

De sztem nem lehetne gyerekük.

2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

de- amúgy farkas lenne(mert az cool)

hosszú, Bellás haj, Jacob szemek,arca sápadt, de kevertes-barnásfehér, képességnek meg valami Nessie és Edward keverék, meg ugye a farkasoscucc is. bevésődés lenne? simán.

ő nem csillogna, inkább lenne az is Nessies,gyors lenne, és széééép

2011. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ennyi erővel gyereke is lehet, mert elvégre (mivel vámpír)a teste nem tudna változni, de mégis felnő( nem is akárhogy). Szóval ha ilyen változásra képes, egy gyereket is ki tud hordani. Szerintem.
2011. máj. 1. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!