Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet olvasnátok el...

Melyik könyvet olvasnátok el inkább? Ami inkább romantikus, vagy akciódús?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább olyat amiben mindkettő van
2011. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
JÓ DE MELYIK LEGYEN TULSÚLLYBAN?
2011. máj. 1. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a romantika, de ha nagyon jó és igényes a könyv, na akkor az akció is. De mit értesz az akció alatt? A pörgős cselekményt? Vagy a harcos, verekedős jeleneteket, leírásokat? Ha a cselekményt, akkor inkább az legyen túlsúlyban. Csak h ne aludjak el...
2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam a romantikus a nyerő, de ha az akcióra nem a lövöldözős, mindenki meghal, de a főhős megmenekül fajtát érted, hanem az eseményekkel teli, izgi könyvet, akkor az is bejön :)
2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mus musculus ***** válasza:
Egy izgalmakkal és fordulatokkal teli történetet sokkal nehezebb felépíteni, de ha jó sül ki belőle végül, szerintem ezerszer élvezhetőbb lesz a csöpögésnél. Egyébiránt én inkább a burkolt célozgatás híve vagyok, az elmélkedésre, találgatásra, feltételezésekre késztető szavak és gesztusok tömkelegét érdekesebbnek tartom, mintha kerek-perec leírják, mi a szitu ("X szereti Y-t és Y is szereti X-et").
2012. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!