Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt olyan, hogy kaptál egy...

Volt olyan, hogy kaptál egy könyvet és azt hitted tök sz. R lesz, de elkezdted olvasni, és kiderült hogy tök jó?

Figyelt kérdés

nekem volt, pl:

Vaszary János: kaland a vörös hajú lánnyal

Berényi Szilvia: állj mellém

Maria Brown: hitszegő


2011. máj. 4. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én a Jane Austen magánéletét/naplóját kaptam meg egyik húsvétra, de semmi kedvem nem volt elolvasni.Egy évvel ezután valahogy a kezembe került, és attól kezdve addig nem tettem le amíg ki nem olvastam.Gyönyörű,izgalmas,romantikus könyv, főleg lányoknak ajánlom, érdemes elolvasni :)
2011. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze:)

Pl. ilyen volt John Fowles Lepkegyűjtője, ami évekig állt a polcomon, mire ráfanyalodtam... azóta az egyik nagy kedvenc:)

2011. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Első: Jane Austent imádom, minden könyve (legalábbis az a néhány, amit eddig olvastam) fantasztikus:)
2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat!

igen nálam is az állj mellém több mint egy évig porosodott a polcon sőt volt az 3 is xD

máskor meg nekiállok nagy lelkesedéssel a 13 okom voltnak pl, aztán kiderül h szar :/ meg pl a highgate temető ikrei stb..

2011. máj. 4. 21:10
 5/21 anonim válasza:
100%
Igen :) elég sok volt már :)
2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így:) Nekem pl. a Rejtő Jenő könyvekkel volt az, hogy szüleim hiába mondták, hogy olvassak bele valamelyikbe, nem voltam hajlandó:D Azután az egyiket mégiscsak kézbe vettem (Az ellopott futárt), és életemben nem nevettem még annyit egyik könyvön sem, mint azon:D Igaz, nem szépirodalom, ponyva, de nagyon jó:)
2011. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
tökjó azoknak akik tudnak nevetni egy könyvön :( én nemtudok akármilyen vicces... mondjuk filmen se ha egyedül vagyok
2011. máj. 4. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nah majd Rejtőt próbáld ki... én sem vagyok az a hangosan nevető típus könyvolvasás vagy filmnézés közben, de ebben volt egy rész, amihez még húsz-harminc oldal után is vissza-vissza lapoztam, annyit röhögtem rajta:DDD
2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

olvastam a szőke ciklont tőle, meg vavyan fable-től a szennyből az angyalt amiről ugyanezt mondják

az utóbbin még csak nem is mosolyogtam bazzeg xD

2011. máj. 4. 21:29
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vavyannak csak a régebbi könyvei a jók, azokon tényleg lehet jókat nevetni, de az újabbak siralmasak, túlzásba viszi a poénkodást. Amit írtál, azt nem olvastam, de ezek alapján biztosan valami újabb könyve:D
2011. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!