Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libriben vettem egy könyvet...

Libriben vettem egy könyvet (Shiver) csak kiderült, hogy ugyanezt fogom kapni egyik barátomtól. Visszaveszik? Vagy levásárolhatom, ha visszaviszem? Blokk megvan. Hibátlan a könyv ma vettem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem levásárolhatod. A pénzt nem hinném hogy vissza adják de vehetsz egy másik könyvet. A blokkot feltétlen vidd el.
2010. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Jártam már így!! :)

Mikor megvásároltam azt a könyvet(Cassandra Clare-Hamuváros), és barátomnak egy órára rá mondtam mit vettem, hát kiakadt picit.. Visszamentem a könyves boltba, és mondtam hogy rossz kötetet vettem, picit húzta a száját.. de 1 órája vettem a könyvet, tehát megengedte hogy kicserélhessem. Így megvettem a következő kötetet az Üvegvárost.

2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 JohnDoe77 válasza:
Nem adjak vissza a penzt es nem is cserelik. Egy konyvet duplan kapott a fiam katacsonyra es semmilyrn segitokeszseg sem empatia nem volt bennuk hogy segitsenek megoldani ( abszolut vadonatuj konyvet akartam masikra atcserelni )
2023. márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!