Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne valakit egy könyv...

Érdekelne valakit egy könyv ami egy médium csajról szól?

Figyelt kérdés
Vannak benne vámpírok, vérfarkasok mindenféle természet feltti, titkok és szerelem ha valakit érdekel akkor lécci olvassatok: [link]
2011. máj. 7. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanerről szól Meg Cabot a A mediátor c. könyvsorozata, csak nincs telenyomva a már unásig nyomtatott vámpíros témával...
2011. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah, olvastam a mediátort, nekem tetszett :)
2011. máj. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Télleg nem hallottam róla csak általában mindenki vámpírokról ír aztán ha lehet mért ne mindenki kajálja.
2011. máj. 8. 10:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem olvastam bele, most nincs sok időm, de engem kifejezetten érdekelne, megígérem, amint lehet, elolvasom :)

De engem egy olyan érdekelne, ahol a csaj először nm akar az lenni, elutasítja a dolgot, aztéán elfogadja:D

2011. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából azért menekült el mert zaklatták az ilyen paradoktorok...
2011. máj. 8. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah, én elolvastam és írtam is hozzá:) Annyit még azért ide hozzá akartam tenni, hogy szerintem az nem baj, ha valaki hasonló témával kezd, ha az a végén máshogy végződik! Mert oké, hogy ránézésre eléggé hasonló a Mediátorhoz (azt én végigolvastam, nagyon tetszett) de attól még lehet később más:) Szóval hajrá:)
2011. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Leírná valaki röviden a lényegét mert még életemben nem hallottam róla! Tényleg!Előre is köszi!
2011. máj. 9. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, tök nehéz lenne leírni, ugyh inkább olvasd ezt:

[link]


ez a sorozat találati listája, itt megtalálod a részekhez tartozó leírásokat, az első legalul van... ha ebből nem látod, google a barátod:)

Amúgy simán el is olvashatod, mert a témából ítélve, tetszene is neked:)

2011. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, nekem nagyon tetszik az első fejezet, bevezetés vagy nem is tudom... prológus? Nah, mindegy, az a lényeg, h megfogott, kíváncsivá tett, úgyhogy asszem el fogom olvasni. (Meg Cabot médiumosáról még én sem hallottam.) Hajrá, sok sikert kívánok!
2011. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Nos, elolvastam a második fejezetet. Megkérdezhetem hány éves vagy? A képedet nézve 13-14. (üvölts ha tévedek!!!! ) XD. Csak azért, hogy viszonyíthassak a kritika miatt. Szóval:

Tetszik a story, jó az elgondolás, bár az írói hangodon, a fogalmazásodon kissé kell még csiszolni.Nagyon pörögnek az események, de én, mint olvasó nem tudok annyira belehelyezkedni a történetbe, talán a részletek miatt. igen, kicsit több részlet kéne nekem, például beszéljen többet az apjával, ismerjem meg őt is, a lányt is, az érzéseit, képességeit. Ezt egy kicsit átugrottad, rögtön mentél akciózni (az alak a fák közt). Remélem még ezt kicsit ki fogod bontani, mert eddig idegennek tűnik a lány, a várhatólag hihetetlenül izgalmas és érdekes lénye, személyisége (elvégre médium) nem látszik. Kicsit csiszold a főhősödet.

persze lehet hogy ez a következő fejiben már ott lesz, hogy erről megbizonyosodjak, ugrok a harmadikra olvasni!

(bocs h ide írtam a köv. már az oldaladra megy!)

2011. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!