Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leslie L. Lawrence milyen...

Leslie L. Lawrence milyen kategóriájú (témájú) könyveket ír?

Figyelt kérdés
És Stephen King? Ha hasonló kategóriában írnak, akkor melyik a jobb?
2011. máj. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

L.L.L.: fantasy-t ír

S.K.: horrort

Szerintem nem írnak hasonlót.

2011. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, hogy mindkettő ponyva, akkor SK a jobb. A többit az előző elmondta.
2011. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lőrincz L. László néven főleg sci-fiket ír, Leslie L. Lawrence néven kalandregényeket. Szerintem a stílusa nem hasonlít Kingre. [link]
2011. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő szórakoztató irodalom, bár mintha hallottam volna valami olyasmit, hogy SK-t már tanítják is valahol irodalomból. (Lehet nem igaz). Egyébként nem csak horrort ír, A remény rabjai pl. nem az. Leslie regényei nekem kicsit pörgősebbek és élvezhetőbbek (és viccesebbek), igaz a legtöbb egy kaptafára megy.
2011. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

L.L.L. fiatalok számára inkább olvasható könyveket ír. Ezt úgy értem, hogy stephen kin után én a vécére se mernék kimenni, de L.L.L. annyira.. fantasty-kat ír tényleg, hogy el se tudja az ember képzelni, hogy ilyen vele megeshet.

Nem azért, nem olvastam egyiket se olyan igazából, mindig csak belelapozok, nem bírom a krimiket. Nem szeretek krimit olvasni. nézni már más :D

2011. máj. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stephen Kinet még nem olvastam, viszont Leslie L. Lawrence/ Lőrincz L. László szinte összes kötetét behabzsoltam. Zseniálisak és megunhatatlanok, nekem nagyon tetszenek.
2011. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

leslie 3 néven ír lőrincz l lászló néven kaland regényeket v. sci fiket nem tudom még nem olvastam

lesli l lawrence néven krimit nagyon jó krimiket :D

és stephen king horrort

szerintem LLL jobb író :D

2011. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!