Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok?...

Milyen könyveket ajánlanátok? (olyan könyvekre gondolok mint a szent johanna gimi vagy a neveletlen hercegnő naplója)

Figyelt kérdés

2011. nov. 2. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Thomas Brezina - Fiúk kizárva! sorozat :)

vagy ha jöhet még több csajos mágia a Varázsbagázs sorozat.

2011. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Louis Sachar: A szerencse fia
2011. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem aki NHN-t meg SZJG - t olvas, az kicsit kinőtte már a fiúk kizárva könyveket :) Mondjuk én jót szoktam szórakozni rajtuk :D

Amúgy szerintem ezeket nézd meg: Klikk

Meg Cabottól: Mediátor sorozat, Hívószám 1 - 800 sorozat, Airhead (!!!),Misztikus szerelem(!!!), Egy igazi amerikai lány 1-2 (!!!), Esküvő olasz módra

+ még ezek jók: Ha megtudnád, hogy szeretleg meg kellene öljelek, Görbüljek meg, ha igazat mondok, Wings, Beatiful Creatures, Gyémántfiú, Bíborhajú, Árnyékvilág

2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ,a varázsbagázst már olvastam régebben :) legalábbis az egyik részét és Meg Cabot többi könyve (a nhn-ján kívül)szerintem kicsit fura :D
2011. nov. 3. 15:44
 5/18 anonim ***** válasza:
A holdat az égről...,Adrian Mole naplói
2011. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 nyirisara válasza:

Itt van egy-két nagyon jó könyv, azt javaslom, nézz körül! :)


[link]

2011. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 2. 14:34
 8/18 anonim válasza:
Sárkánylány!!! Nagyon jó+ mindenkinek bátran ajánlom. Fantasy és kicsit véres,de nekem lány létemre az egyik kedvenc könyvem. És akiknek kölcsön adtam azok csak úgy rajonganak érte. És ez egy trilogia, így három része lesz, de ebből csak még 2 része van megírva.
2012. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bridget Jones naplója

Adrien Mole titkos naplói

2012. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Andrea Cremer:

-őrzők;

-a keresők;

-a döntés

Aprilynne Pike:

- wings;

-spells;

-illusions

Ezeket ajánlom neked, mert már olvastam az Aprilynne Pike könyveket, így tudom hogy fantasztikusak. Az őrzőket most olvastam el és kezdtem bele a keresőkbe.

Jó szórakozást hozzájuk! =D

2012. júl. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!