Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A "Vörös pöttyös könyvek" mit...

A "Vörös pöttyös könyvek" mit tudnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok a krimik, ugye? Az egyik barátnőm azt mondja, hogy nagyon jók, ő egyfolytában ezt olvassa :)
2011. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább romantikusak, szerintem nagyon jók. Van benne fantasy, csak sima szerelmes is. De azért izgalmasak is.
2011. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én le vagyom maradva, de az én lánykoromban a pöttyös könyvek a lányregények voltak :)
2011. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát sok ilyen könyvhöz adnak ajánlót.

Ez valami sszeválogatott csoport, hogy aki azt a könyvet, amihez adják, szereti akkor a többi vöröspöttyöset is fogja :D

Pl a Twilight, a Vámpírnaplók is az, meg ilyen kisebb sorozatok, egyedülálló rgények. (pl, a 13 ok, miért;-Az eperszedő, Pokoli báljszakáák, stb.)

2011. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mostanság nagy az érdeklődés ezekiránt a könyvek iránt. Talán azért mert elég felkapott lett
2011. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már párat, nekem tetszettek, van köztük misztikus, meg fantasy...
2011. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint mindenhol, a vörös pöttyös könyvek között is vannak jók és rosszak. Egy részül tele van klisékkel, vámpírok, akik egyszerű diáklányokba szeretnek bele, stb. A másik részük azonban izgalmas, fantáziadús. Összességében jellemző rájuk, hogy mind könnyű olvasmányok, a célközönségük elsősorban a fiatalok.
2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sophie-Mila ***** válasza:
Hát, igazából a tinilányokra fókuszál a nagy része olyan hogy: béna/különc/új/ügyetlen csaj belezúg a vámpírba/vérfarkasba/sulimenőpasijába de közben összebarátkozik a vámpírra/vérfarkassal/embersráccal akik utálják egymást és a csajnak választani kell közöttük. Kábé ennyi a történet. Azért lehet találni jókat is pl: 13 okom volt
2012. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!