Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A fanfic.hu/merengo oldalra...

A fanfic.hu/merengo oldalra miket lehet felrakni?

Figyelt kérdés

A kérdés nem igazán így hangzik, csak a másik erzió túl hosszú lett volna.Tehát az igazi problémám az, hogy a fanfic.hu/merengo oldalra fel lehet olyan történetet is tölteni, ami nem kapcsolódik egy filmhez, könyvhöz stb...?

Ez a kis Írás az én fejemből pattant ki és nem volt seemi kiindulási történet...


2011. máj. 10. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
fel lehet. :)
2011. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen fel lehet rakni bármit, akkor a Privet Drive kategóriában nem választasz neki alkategóriát. ^^
2011. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda én is akartam felrakni saját ficet. De akárhogy csináltam, nem akarták elfogadni. Még akkor sem, ha teljesen hibátlan volt.
2012. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: ilyenkor írj az adminoknak. Én is szoktam velük veszekedni, és végül mindig nekem van igazam. XD Néha lusták utánanézni a dolgoknak, amiket ők úgy hisznek, hogy helytelen.
2012. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam én annak is, de eredmény az nuku....
2012. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadták el, nem volt hibátlan a történet. A meris adminok mindig írnak indoklást az elutasító levelekbe. Keress egy bétát, aki átnézi neked! Vagy kérdezz meg egy admint, kivételesen(!) nem nézné-e ő át neked.Ugyan ők nem béták, de ha ráérnek, mindig szoktak segíteni, nem szemétkednek, ha udvarias vagy.
2012. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ők ugyanazokat hajtogatták még akkor is, mikor úgy írtam, ahogy ők javasoltál. Istenverte kis.... áá.. mindegy... :@
2012. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!