Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Evermore, Twilight: most ez...

Evermore, Twilight: most ez miért van? Szex mindenhol?

Figyelt kérdés
1 dolgot nem értek: minden vörös pöttyös könyv (amit olvastam) a baszásról szól. Twilight:majdnem basznak, de végül Edvard leáll.New moon: ugyanaz Eclipse: először Bella akarja h Edward őt megbassza, de Edvard ezt nem akarja, és a végén meg Edvard akarja Bellát, de Bella nem akatja WTF??? Evermore: Damen meg akarja baszni Evert, de ő fél Blue Moon: Most végre nem fél Ever, de ellopják Dament, és "hipnotizálják" Shadowland: Nem érhetnek egymáshoz, de vmi burkot vesznek föl magukra, megprólálják, és elszakad a burok...na hogy is van ez???
2011. máj. 16. 16:47
 1/10 A kérdező kommentje:
azért nem érhetnek egymáshoz, mert akkor Damen fölrobban...értitek??? (nemhiszem xD)
2011. máj. 16. 16:49
 2/10 anonim ***** válasza:
mert ez kell a fiatalságnak, ne mond, h te nem élvezted, meg nem ezt vártad :D
2011. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenhol szex van, hanem ezzel akarják az írók kifejezni, hogy mennyire szeretik egymást és mennyire szeretnének együtt lenni, de valami mindig közéjük áll.
2011. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon nagy XD LOL


"először Bella akarja h Edward őt megbassza, de Edvard ezt nem akarja, és a végén meg Edvard akarja Bellát, de Bella nem akatja"


egyébként szerintem ahhoz képest nagyon is kevés szex van, ha azt nézed h ebben a korban már a többség javában túl van a dolgokon... (persze erről is megvan a véleményem) Bella&Edward pl. csak a 4 részben szexelnek. az azért 3 600 oldalas könyv után már több, mint elvárható, nem? :P

2011. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok xDD még nemvolt meg xDDD és amúgy is nem azt mondom h minden ilyen könyvben basznak hanem azt akarják, azaz arról szól...majd olvasok több ilyesmi könyvet és kiderül, hogy is van ez..am unatkoztam, és azért kérdeztem xDD és most is szakadook xDD
2011. máj. 17. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Te figyi már én egy könyvet írok és most azt vitatjuk beletegyem-e mert sok a 10-14 éves olvasóm. De hát te is ezt várod, nem? :D
2011. máj. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert amúgy gagyi, kislányoknak való sztorik lennének, és így akarják "felnőttesebbé" tenni.
2011. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a twilightot már untam szinte... Bellának az egész hamadik könyvön át szinte csak ezen járt az esze. xd

olvassatok Vámpírnaplókat, a hetedik könyvnél is max csókolóznak meg vértcserélnek xD és senkinek mégcsak eszébe sem jut xD

2011. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nnnaaa, gyerekek! Mit szól ehhez az óvónéni? XD

Olvassatok Jeaniene Frost-ot, attól is a Vámpírvadász sorozatot. Abban megkapjátok,amit akartok XD

és az is 14+ os, bár én kicsit feljebb emelném a korhatárt.

De ezen kívül is tuti jó könyv, ha akarjátok el is küldöm :)

2011. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindebkinek a válaszok,at, mondom, ez egy észrevétel, és igazság szerint az evermore sorozatnak akkor lesz vége, amint basztak...erről szól. A twilightban pedig csak előfordul...és mégegyszer mondom, suntam az agyam xDD
2011. máj. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!