Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanál könyvet? (bővebben...

Ajánlanál könyvet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Izgalmas, könnyed és könnyen olvasható és emészthető történet, lehetőleg misztikus vonalon.

Néhány példa, ami tetszik:

Jonathan Stroud: Bartimaeus trilógia

Darren Shan vámpírkönyvei


2011. máj. 27. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Jay Asher: 13 okom volt...

jeaniene Frost: félúton a sírhoz /Cat és Bones vámpírvadász sorozat/ ( amikor az oldalát olvastam, mondtam, hogy ez nagyon szar, de volt egy részlet egy másik könyvben belőle (a könyv végén) és nagyon tetszett, megvette, és imááádom!!/

ha kell még írj privit..

2011. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én tudom neked még ajánlani a démonvilág könyveit, amit szintén Darren Shan írt. Az első, a démonmester az nekem nagyon tetszett, szerinem biztos, hogy neked is eléggé fog tetszeni.:)
2011. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is épp a démon sorozatot akartam ajánlani. Egyébként a vámpír köteteit nem szárnyalja túl. Mr.Crepsley <3
2011. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebben még nem nagyon csalódtak: Cassandra Clare - Csontváros


[link]

2011. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a címeket. :)
2011. jún. 1. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!