Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Xbox Classic játékok működnek...

Xbox Classic játékok működnek XBox 360 Slim-en?

Figyelt kérdés
Ezt a játékot szeretném megvenni XBOX 360 SLIM-re és nem tudom működne-e... Nem tudom, hogy az Xbox Classic játék kiadás olyan-e, mint a PCn a LV, Excusive, EA Classic... stb. Légyszíves válaszoljatok hamar! Előre is köszönöm.
2011. máj. 28. 11:59
 1/3 anonim válasza:

Várj ezt nem értem, a Klasszikus xbox 360 játékokról van szó, vagy az xbox 360 elődjének a játékairól xbox classic játékokról.

Példának(xbox 360 classics game): [link] ilyenre vagy

régi xbox játékra: [link] gondolsz?

2011. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én konkrétan erre a játékra gondoltam:

[link]

Most kapom az első xboxom és nem naon tom h menne-e... sztem ez olyan "klasszikus kiadás" de nem tudom biztosra és nem akarom úgy megvenni, h nem működik....

2011. máj. 29. 19:44
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy megy minden 360 játék megy a 360-as boxokon a slim is 360. Garanciát pedig kapsz hozzá vagy valami olyasmit ha nem működne vissza viheted úgyhogy aggodalomra semmi ok, vegyed meg és hidd el menni fog!
2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!