Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem a Ragyogás-h...

Ajánlanátok nekem a Ragyogás-hoz hasonló könyveket?

Figyelt kérdés

Most olvastam ki,nagyon tetszett a történet és az,hogy kicsit hátborzongató. Légy szíves,a "humoros válaszokat" kerüljétek... máshogy nem tudtam megfogalmazni a kérdést.

15L


2011. jún. 2. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
King további művei? (Régebbről, a maiak minden kritika szerint rosszabbak.)
2011. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nézelődtek közöttük,de így találomra nem tudom eldönteni,hogy melyik olyan jó thriller,mint a Ragyogás,ezért gondoltam,hogy hátha itt vannak tapasztalatok effélében.
2011. jún. 2. 17:21
 3/6 A kérdező kommentje:
*Nézelődtem
2011. jún. 2. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A két Rose című könyve is nagyon tetszett nekem meg a Christine. Nekem a Cujo a kedvencem tőle, az igazi betojás, mert eléggé életszerű.
2011. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi,utána nézek :D
2011. jún. 2. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a Ragyogás bejött, akkor az "Az" is neked való lesz.


Fentebb írták, hogy az újabb keletű regényei gyengébbek. Szerintem nem mindre igaz. Merem még ajánlani a Tóparti kísérteteket, illetve a Duma Keyt.

2011. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!