Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom letölteni Meg...

Honnan tudom letölteni Meg Cabot neveletlen hercegnő naplójának a 9-10. részét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Idáig süllyedt a világ? Könyvet akarsz letölteni? Menj el a könyvtárba, kölcsönözd ki, vagy vedd meg -.-" Ennyire lusta nem lehetsz
2012. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
na ezzel szegény kérdező nagyon ki lett segítve...na dettó idáig süllyedt a világ, hogy még itt is bunkók az emberek.amúgy én égen-földön kerestem,de nem lehet sehonnan se letölteni.
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Bocsi de nem mindenkinek adódik meg hogy elmenjen könyvtárba pl. én könyvtárba szoktam menni. Ki is olvastam a neveletlen hercegnőt a 9. részig és pechemre a 10. rész nincs bent a könyvtárba. Legalább a végét hadd tudjam meg mi történik miért rossz ha letöltöm az internetről? Amúgy is vannak olyan könyvek amik legálisan letölthetők. Megvásárolni és csak egyszer kiolvasni??? Kösz nem. Nem mindenki engedheti meg magát.
2012. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ja, de vannak olyanok is akiknek a közelében, nemhogy könyvtár, de még magyar könyveket áruló bolt sincs!
2013. aug. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!