Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Stephen King...

Melyik a legjobb Stephen King novelláskötet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:30
 1/7 A kérdező kommentje:

A regényei közül már sokat olvastam, gondoltam, kell egy kis változatosság. Melyiket vegyem meg?


Éjszakai műszak

Csontkollekció

Napnyugta után

2011. jún. 13. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Van egy novellagyűjteménye, nekem az van meg és ezek is benne vannak, nekem az nagyon tetszett.

Regényei közül azok tetszenek a legjobban, amiket közösen írt másokkal.Az , amikor a kisfiú átkerül egy másik, párhuzamos világba és az anyukájának kell gyógyszert szereznie. NEm jut eszembe a címe. Az tetszett a legjobban.

És a Mist, amit ő írt..zseniális.

2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Napnyugta utánt olvastam. Az elég jó volt, de úgy hallottam ,hogy a többi jobb, szóval én sem tudtam sokat segíteni :/
2011. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb írása a Halál Soron.
2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vargaB ***** válasza:
ha novelláskötetre vágysz, akkor tőle a kedvencem a RÉMÁLMOK ÉS LIDÉRCEK, vagy a TITKOS ABLAK, TITKOS KERT
2012. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kedvenc novellás kötete tőlem a Rémálmok és lidércek, de ezen kívül csak a Napnyugta után-t olvastam (mármint a novellás kötetei közül, ha nem számoljuk a Titkos... és a Napkutyát).

AZ nagyon jó, abban megbízhatsz ;). Persze a Napnyugta után is nagyon tetszett, de az kicsit másabb...

2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
titkos ablak titkos kert :)
2012. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!